Žena se nechává zvát na svatby. Vydělává si jako družička

jaz
24. 8. 2014 9:00
Mladá Američanka se rozhodla udělat si ze své záliby zaměstnání. Nechává se najímat coby profesionální družička.
Foto: YouTube

New York – Jen Glantz už zažila spousty svatebních dní svých přátel a mnohokrát už byla v pozici družičky. A protože se zhlédla v záplavě květin, krásných šatech, dobrém jídle i romantických chvílích, zvolila si dráhu první profesionální družičky na světě.

"Na svatbách se mi nejvíce líbí dívat se na nevěstu, jak jde uličkou. Je to ten nejkrásnější pocit," řekla Barcroft TV.

Američanka doufá, že bude družičkou na plný úvazek.
Američanka doufá, že bude družičkou na plný úvazek. | Video: YouTube

Šestadvacetiletá Američanka si vytvořila webové stránky, kde nabízí své služby nastávajícím nevěstám za symbolický poplatek. Jako pravá družička pomůže nevěstě vybrat svatební šaty, zorganizuje rozlučku se svobodou, připraví si proslov na hostinu, podrží nevěstě šaty a samozřejmostí je i rozproudění zábavy na tanečním parketu.

Z družičky nevěsta

Přestože se mohou její plány na vysněnou práci zdát úsměvné, vypadá to, že svou klientelu si přeci jen najde. Od spuštění webu se Jen během dvou týdnu ozvaly stovky žen z Ameriky, ale i Velké Británie, Austrálie, Vietnamu, Turecka i Izraele. Chtěly si ji najmout za družičku, protože údajně nemají vlastní blízké přátele.

Už teď má na září zamluvené svatby v zahraničí a snoubenci jí kromě poplatku za služby přislíbili i proplacení nákladů na šaty i cestu. Proto Jen doufá, že brzy své ceny zvedne a bude družičkou na plný úvazek

Jen Glantz ale na svatby chodí nejen kvůli atmosféře, ale také doufá, že si tam najde svého budoucího manžela. "Moc bych si přála najít toho pravého. Jen doufám, že nejsem ten případ, kdy budu vždy jen družičkou a nikdy nevěstou," řekla Jen Daily Mail.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy