Newyorčané se baví extrémním množstvím sněhu. Muž z Brooklynu postavil iglú a chce ho pronajímat

pej
26. 1. 2016 18:30
Sněhová bouře, která o víkendu zasáhla východní pobřeží Spojených států, motivuje řadu Američanů k netypickým aktivitám. Herec a režisér Casey Neista se projížděl po zasněženém Manhattanu na snowboardu a Patrick Horton z Brooklynu se rozhodl postavit na zahradě svého domu iglú a nabízet v něm za 200 dolarů nocleh. Správci serveru ale nabídku vymazali s tím, že stavba neodpovídá požadovaným ubytovacím normám.
Newyorčané se baví sněhovou bouří
Newyorčané se baví sněhovou bouří | Foto: Twitter

New York – Na sněhovou bouři Jonas, která o víkendu zasáhla východní pobřeží Spojených států, reagovali Newyorčané různě. Někteří se oddávali adrenalinové jízdě na snowboardu centrem města, jiní přívaly sněhu využili pro podnikatelské záměry.

Například Patrick Horton z Brooklynu si postavil na zahradě iglú a za dvě stě dolarů na noc ho nabízel na Airbnb, internetové službě zprostředkující pronájmy, píše server televizní stanice ABC News.

"Iglú je vlastnoručně vyrobené za použití stoprocentně přírodních materiálů. Nabízíme vám zážitek na celý život," lákal Horton zájemce, než byl jeho inzerát smazán.

"Jsme rádi, že jste se zabavil i během sněhové bouře. Přestože je vaše iglú dobře postavené, nesplňuje naše ubytovací normy, a bylo proto z nabídky vymazáno," informovali provozovatelé Patricka Hortona.

Zklamaný podnikatel se nevzdává a svoji sněhovou nemovitost nabízí na dalších webových inzerátech. 

 

Právě se děje

před 2 hodinami

České basketbalistky zahájily boje o ME výhrou v Itálii

České basketbalistky vstoupily do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2021 vítězstvím 62:52 na palubovce favorita skupiny Itálie. Další zápas čeká výběr trenéra Štefana Svitka v neděli, kdy v pražské hale Královka nastoupí proti Rumunsku.

Nejlepší střelkyní hostujícího celku byla v Cagliari s 15 body Julia Reisingerová, 11 bodů přidala Kia Vaughnová a český tým tak úspěšně vykročil za čtrnáctou účastí na mistrovství Evropy za sebou. Na šampionát postoupí vítězové devíti kvalifikačních skupin a pět nejlepších celků z druhých míst.

Kvalifikace basketbalistek o postup na mistrovství Evropy 2021 - skupina D:

Itálie - ČR 52:62 (19:16, 29:33, 41:44)

Nejvíce bodů: Zandalasiniová 16, Dottová 13, Bestagnová 10 - Reisingerová 15, Vaughnová 11, Elhotová 9. Fauly: 14:16. Trestné hody: 13/6 - 8/7. Trojky: 4:3. Doskoky: 35:47.

Rumunsko - Dánsko 70:55 (39:29).

Další zprávy