Divoká jízda na snowboardu po zasněženém New Yorku. Video amerického herce baví Facebook

hrz
25. 1. 2016 11:22
Nevídaná sněhová bouře, jež o víkendu ochromila východní pobřeží USA a do New Yorku přinesla druhou největší nadílku sněhu v historii, někoho i potěšila. Sníh na Manhattanu si dokonale užil herec a režisér Casey Neistat, jenž brázdil ulice za autem na snowboardu, chvilkami i s americkou vlajkou v ruce. Video sdílelo na Facebooku přes 200 tisíc lidí.
Snowboardista na Manhattanu
Snowboardista na Manhattanu | Foto: facebook

New York - Americká média před víkendem varovala, že se na východní pobřeží USA žene nevídaná sněhová bouře. A nemýlila se. V newyorském Central Parku bylo naměřeno 68 centimetrů sněhu, což je druhé největší množství v historii města.

V nastalém zmatku se ale našel jeden pohodář, jenž si dokázal dané podmínky užít - snowboardista, který na svém prkně brázdil Manhattan s americkou vlajkou v ruce.

Jednalo se o amerického herce, režiséra a producenta Casey Owena Neistata, jehož mimo jiné proslavila i populární videa na YouTube. Se svým bratrem Vanem jsou tvůrci seriálu na HBO nazvaného The Neistat Brothers.

Jeho video, kterak brázdí newyorské ulice za autem na snowboardu, doprovází píseň Franka Sinatry New York, New York. Na Facebooku se stalo hitem, sdílelo ho přes 200 tisíc lidí. "Sníh, snowboard, Manhattan, americká vlajka a Sinatra, v tom klipu je vše," chválí ho uživatelé.

Sněhová bouře, jež východní pobřeží USA zasáhla, byla ještě o poznání silnější než proslulý "Snowmageddon" z roku 2010. Zasáhla 85 milionů lidí, nejméně 19 jich zahynulo. Stav nouze kvůli ní vyhlásilo jedenáct států a hlavní město Washington.

23letý lyžařský nadšenec z Utahu Danny Schwartz se rozhodl, že si zajezdí i bez sněhu, a sjel na lyžích několik eskalátorů. | Video: Reuters
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy