Newyorčana napadl neznámý muž, protože byl nápadně podobný herci Shiovi LeBeoufovi

jaz
Aktualizováno 30. 4. 2016 21:04
Mladý Američan musel vyhledat pomoc lékařů poté, co byl napaden v metru neznámým mužem. Útočník se neskrýval s tím, že jeho agresivitu vyprovokovala mladíkova nápadná podobnost se známým americkým hercem Shiou LaBeoufem, který měl sám v minulosti pletky se zákonem. Herec byl napadením muže šokován, proto ho kontaktoval s přáním brzkého zotavení.
Foto: New York Post / Instagram

Mario Licato se šel minulou sobotu pobavit do baru na Lower East Side v New Yorku, když ho napadl neznámý muž na schodech v metru. Silou ho praštil do obličeje a on se skutálel po schodech dolů. Na vysvětlenou útočník dodal, že ránu pěstí si zasloužil tím, že je Mario podobný americkému herci Shiovi Labeoufovi. Informoval o tom server New York Post.

"Ani jsem toho chlápka neviděl, jen jeho pěst před obličejem. Srazil mě a já padal po schodech dolů. Jediné, co jsem slyšel, bylo: To máš za to, že vypadáš jako Shia LaBeouf!" svěřil se novinářům napadený muž.

Přestože nemůže záhadného útočníka identifikovat, našli se svědci, kteří tvrdí, že se jednalo o muže kolem 20 let, zhruba 180 centimetrů vysokého a svalnatého. Zatím ale běhá po svobodě. "Posílil jste mé sebevědomí, protože je sexy (Shia)," vzkazuje napadený Mario muži, který mu ránou rozbil brýle a způsobil zranění, kvůli kterým mu kolemjdoucí přivolali záchranou službu.

Brb talking to the real Shia. 💅

Fotka zveřejněná uživatelem Mario Licato (@mariolicato),

28letý zaměstnanec reklamní agentury se monoklem a stehy pochlubil na sociální síti, kde mu lidé přáli rychlé uzdravení. Překvapením bylo, když jeden z příspěvků byl od samotného LaBeoufa. Ten mu dal vědět, že na pracovním mobilním telefonu má od něj hlasovou zprávu.

"Ahoj, tady Shia LaBeouf… Právě jsem četl článek, že tě napadli, protože jsi mi podobný. A je to nanic chlape. Je mi to líto, ale znám to. Už se mi to v minulosti stalo," citoval Mario pro Cosmopolitan hercův vzkaz, přestože si není jistý, jak mohl získat jeho telefonní číslo.

V hlasové zprávě Shia také litoval, že není zrovna ve městě, aby mu přinesl polívku, což je v Americe zvykem u nemocných lidí. Se slavným hercem si poté ještě napadený Mario telefonoval.

Mattoni by se mi měla omluvit, Ortel byl prokazatelně v nacistické kapele a mě soud osvobodil, říká raper Martin Pohl alias Řezník. | Video: Daniela Drtinová
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Junosť Minsk obhájil titul v běloruské hokejové lize

Hokejisté týmu Junosť Minsk obhájili titul v běloruské lize a získali právo účasti v nadcházejícím ročníku Ligy mistrů. V pátém finále zdolali doma Salihorsk 3:2 v prodloužení a ovládli sérii 4:1 na zápasy. Běloruská liga jako jediná z hokejových soutěží pokračovala i při současné pandemii koronaviru.

O zisku devátého titulu v historii pro Junosť rozhodl v čase 67:54 obránce Vladislav Jerjomenko. Obhájce titulu tak navázal na triumfy i z let 2004 až 2006, 2009 až 2011 a 2016. Junosť zaplnila poslední volné místo v Lize mistrů po ročník 2020/21, kde budou startovat i tři české kluby - Liberec, Třinec a Sparta.

Přehled účastníků hokejové Ligy mistrů pro ročník 2020/21:

Frölunda, Lulea, Färjestad, Rögle, Skelleftea (všechny Švédsko), Curych, Zug, Davos, Ženeva, Biel-Bienne (všechny Švýcarsko), Kärpät Oulu, Lukko Rauma, Tappara Tampere, Ilves Tampere (všechny Finsko), EHC Mnichov, Mannheim, Straubing, Eisbären Berlín (všechny Německo), Bílí Tygři Liberec, Oceláři Třinec, Sparta Praha (všechny ČR), Salcburk, Bolzano, Vídeň (všechny EBEL), Aalborg (Dánsko), Banská Bystrica (Slovensko), Cardiff (Velká Británie), Grenoble (Francie), Stavanger (Norsko), Tychy (Polsko), Junosť Minsk (Bělorusko), SönderjyskE (vítěz Kontinentálního poháru).

Zdroj: ČTK
Další zprávy