reklama
 
 

Newyorčana napadl neznámý muž, protože byl nápadně podobný herci Shiovi LeBeoufovi

Aktualizováno 30. 4. 2016 21:04
Mladý Američan musel vyhledat pomoc lékařů poté, co byl napaden v metru neznámým mužem. Útočník se neskrýval s tím, že jeho agresivitu vyprovokovala mladíkova nápadná podobnost se známým americkým hercem Shiou LaBeoufem, který měl sám v minulosti pletky se zákonem. Herec byl napadením muže šokován, proto ho kontaktoval s přáním brzkého zotavení.

Mario Licato se šel minulou sobotu pobavit do baru na Lower East Side v New Yorku, když ho napadl neznámý muž na schodech v metru. Silou ho praštil do obličeje a on se skutálel po schodech dolů. Na vysvětlenou útočník dodal, že ránu pěstí si zasloužil tím, že je Mario podobný americkému herci Shiovi Labeoufovi. Informoval o tom server New York Post.

"Ani jsem toho chlápka neviděl, jen jeho pěst před obličejem. Srazil mě a já padal po schodech dolů. Jediné, co jsem slyšel, bylo: To máš za to, že vypadáš jako Shia LaBeouf!" svěřil se novinářům napadený muž.

Přestože nemůže záhadného útočníka identifikovat, našli se svědci, kteří tvrdí, že se jednalo o muže kolem 20 let, zhruba 180 centimetrů vysokého a svalnatého. Zatím ale běhá po svobodě. "Posílil jste mé sebevědomí, protože je sexy (Shia)," vzkazuje napadený Mario muži, který mu ránou rozbil brýle a způsobil zranění, kvůli kterým mu kolemjdoucí přivolali záchranou službu.

Brb talking to the real Shia. 💅

Fotka zveřejněná uživatelem Mario Licato (@mariolicato),

28letý zaměstnanec reklamní agentury se monoklem a stehy pochlubil na sociální síti, kde mu lidé přáli rychlé uzdravení. Překvapením bylo, když jeden z příspěvků byl od samotného LaBeoufa. Ten mu dal vědět, že na pracovním mobilním telefonu má od něj hlasovou zprávu.

"Ahoj, tady Shia LaBeouf… Právě jsem četl článek, že tě napadli, protože jsi mi podobný. A je to nanic chlape. Je mi to líto, ale znám to. Už se mi to v minulosti stalo," citoval Mario pro Cosmopolitan hercův vzkaz, přestože si není jistý, jak mohl získat jeho telefonní číslo.

V hlasové zprávě Shia také litoval, že není zrovna ve městě, aby mu přinesl polívku, což je v Americe zvykem u nemocných lidí. Se slavným hercem si poté ještě napadený Mario telefonoval.

Mattoni by se mi měla omluvit, Ortel byl prokazatelně v nacistické kapele a mě soud osvobodil, říká raper Martin Pohl alias Řezník. | Video: Daniela Drtinová |  16:54

autor: jaz | 30. 4. 2016 14:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama