Princové Harry a William dostali roli ve Star Wars. Měli natočit krátkou scénu coby stormtroopeři

jaz
26. 4. 2016 14:30
Britští princové se údajně objeví v novém pokračování legendární sci-fi ságy Star Wars, která se právě natáčí, kromě jiného i v britském filmovém studiu. Členové královské rodiny mají podle zákulisních informací ztvárnit dva členy pěchoty pod vedením Galaktického Impéria. Pokud je informace britského deníku pravdivá, nejsou prvními slavnými osobnostmi, kteří si zahráli ve Star Wars roli určenou spíše pro kompars. V posledním díle se měl v masce stormtroopera objevit i agent 007 Daniel Craig.
Princové Harry a William na návštěvě Pinewood Studios.
Princové Harry a William na návštěvě Pinewood Studios. | Foto: Reuters

Princové William a Harry navštívili minulý týden britská Pinewood studia, kde se natáčely díly slavné ságy Star Wars. Oba bratři přiznali, že jsou velkými fanoušky hvězdné ságy a z vystavených dekorací z filmu byli nadšení. Možná právě proto jejich návštěva neskončila jen zdvořilým rozhovorem s režisérem, ale menší rolí před kamerou. Informoval o tom Daily Mail.

princ Harry
princ Harry | Foto: Reuters

"Princové oblečení jako stormtroopeři natáčeli scénu, ve které Rey a Finn infiltrovali tajnou základu," řekl zdroj deníku. „Postavy rebelů jsou ve výtahu s postavou Benicia del Tora, když vstoupí skupina stormtrooperů – dva z nich jsou William a Harry," potvrdil neznámý člověk ze studia.

princové William a Harry
princové William a Harry | Foto: Reuters

Pokud si členové britské královské rodiny zahráli menší roli v připravovaném filmu, nejsou rozhodně prvními slavnými, kdo oblékl kostým stormtroopera. V posledním díle nazvaném Síla se probouzí, se měl objevit v krátkém záběru i představitel britského agenta Daniel Craig, který ale svou účast popíral.

Princ Harry si ve filmovém studiu prohlíží masky z filmu Star Wars.
Princ Harry si ve filmovém studiu prohlíží masky z filmu Star Wars. | Foto: Reuters

Princové se ale kromě údajného natáčení scény, která by se měla objevit v Epizodě 8, také setkali s režisérem Rianem Johnsonem a představiteli Luka Skywalkera a Ridley – Markem Hamillem a Daisy Ridley.

Do kin vstupuje sedmá epizoda Star Wars: Síla se probouzí. Jak velký fenomén to je, zjistil Filip Horký. Strávil večer se skalními fanoušky Star Wars. | Video: DVTV
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Německá prokuratura obvinila cášského biskupa ze zpronevěry

Německá prokuratura obvinila světícího biskupa v Cáchách Johannese Bündgense ze zpronevěry. Informovala o tom dnes agentura DPA. Podle vyšetřovatelů hodnostář zneužil plné moci 78leté ženy trpící demencí a nechal si na svůj soukromý účet z jejího jmění převést celkem 128 000 eur (3,2 milionu korun). Bündgens oznámil, že po dobu svého stíhání nebude dál zastávat svůj úřad.

Podle obvinění biskup peníze získané od seniorky použil na nákup nemovitosti a slíbil jí, že v jeho domě bude mít doživotní právo užívat byt. Do katastru však nebylo věcné břemeno zaneseno.

Cášský biskup a Bündgensův nadřízený Helmut Dieser řekl, že je vyšetřováním šokován a chce, aby se celá záležitost pečlivě prověřila. Bündgens oznámil, že celou částku už ženě vrátil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy