FOTO Jízda v papamobilu, žertování s pošťáky i venčení psů. Tak slaví Alžběta II. devadesátiny

FOTO Jízda v papamobilu, žertování s pošťáky i venčení psů. Tak slaví Alžběta II. devadesátiny
Britští bookmakeři vypsali sázky na to, jakou barvu klobouku královna na den oslav zvolí. U sázkové kanceláře Coral vedla modrá, následovaná žlutou, broskvovou a purpurovou. Těsně vedle...
Královskému manželskému páru přálo počasí, na dubnový Londýn velmi nezvykle svítilo sluníčko.
Královna Alžběta II. a princ Philip jeli v otevřeném autě, připomínajícím papamobil (ten je však již řadu let obehnán tvrzeným sklem).
...
Foto: Reuters
Reuters Reuters, hrz
Aktualizováno 21. 4. 2016 21:05
Britská královna Alžběta II. se dožívá 90 let, slavit začala již o den dříve několika oficiálními akcemi. Ve čtvrtek oslavy pokračovaly setkáním s veřejností. Trasu, kterou královna s chotěm projížděla v otevřeném autě, lemovaly davy "poddaných". Na královninu počest zněly čestné salvy, úctu jí vzdal v parlamentu premiér Cameron. Dort královně upekla muslimská vítězka populární cukrářské soutěže.
 

Právě se děje

před 55 minutami

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Summit EU vyzval k propuštění Navalného

Summit EU odsoudil zacházení s ruským opozičníkem Navalným a požaduje jeho okamžité propuštění na svobodu, uvedl šéf Evropské rady Charles Michel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy