Babišův mrkvový cupcake rozzlobil i pobavil Čechy. Řídí stát jako cukrárnu, píší lidé

Magazín Magazín
20. 10. 2020 10:56
Na premiérově oficiálním účtu na Facebooku se v pondělí večer objevil obrázek malého dortu se šlehačkou a vyobrazenou mrkví s popiskem „Mrkvový cupcake“. Zdánlivě nevinná fotka se smajlíkem ale na sociálních sítích vyvolala mezi lidmi i v komentářích pod příspěvkem silnou odezvu.

"Děkujeme, pane premiére, že nás v tak těžkých dobách informujete o důležitých a zásadních věcech, které ovlivňují chod naší země," smějí se lidé pod fotkou, že Andrej Babiš v době vrcholící druhé vlny pandemie koronaviru místo podstatných informací o chodu země během nouzového stavu sdílí na sociálních sítích "oddychové" fotky sladkostí.

"Tady polovina lidí nebude mít po vašich opatřeních ani na chleba a vy si fotíte cupcake," zlobí se další pod premiérovou fotkou, kde mu ale i řada diskutujících popřála dobrou chuť a poděkovala za inspiraci na dezert. 

Podívejte se níže na nejzajímavější ohlasy na premiérův mrkvový cupcake na sociálních sítích.

Lidi na sociálních sítích rozzlobila i pobavila tahle fotka mrkvového dortíku, kterou se premiér Andrej Babiš pochlubil. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy