Mluví k vám Fantomas a úžasná tlumočnice. Češi se baví Prymulovým projevem

Magazín Magazín
14. 10. 2020 11:40
Roman Prymula v úterý večer v televizním projevu vysvětloval, proč bylo nutné uzavřít skoro všechny školy a restaurace. Jejich omezení v pondělí schválila vláda a platí od středy. Projev ministra zdravotnictví byl kromě obsahu zajímavý i formou, která neunikla internetovým vtípkům. Podívejte se na některé z nich.
Foto: DVTV

Nehybný ministr zdravotnictví v popředí s rouškou a za ním osmice mužů (ředitelů nemocnic) rovněž nehybně stojících se stali námětem řady memů. 

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy