Chlapi, já tu píseň nechci zpívat. Mariah Carey dělala potíže při natáčení filmu

mad
Aktualizováno 28. 5. 2017 14:50
Zpěvačka Mariah Carey se odmítala podřídit plánu natáčení nové americké komedie Hráčské doupě. Na place požadovala karavan s bílými plyšáky, měnila vyznění role a nechtěla zpívat píseň, kvůli které si ji štáb vybral.
Mariah Carey arrives at the 2015 Billboard Music Awards in Las Vegas
Mariah Carey arrives at the 2015 Billboard Music Awards in Las Vegas | Foto: Reuters

Americký komik Rob Huebel mluvil v show Entertainment Radio o tom, jak probíhalo natáčení jeho nového filmu Hráčské doupě, v němž se objeví po boku Willa Ferrella (Táta je doma) a Amy Poehler (V hlavě).

Huebel popsal potíže, se kterými se štáb setkal, když na přetáčky snímku dorazila popová zpěvačka Mariah Carey.

"Byla najatá, aby zazpívala jednu píseň, a pronesla: Chlapi, já tu píseň nechci zpívat. Pak se objevila ve scéně, v níž má být zastřelena, ale i to odmítla. Řekla, že si nemyslí, že by její postava měla být zabita kulkami, a chtěla je odrazit jako Wonder Woman," vyprávěl požadavky Mariah Carey komik.

Huebel také prý zaslechl, že zpěvačka na natáčení dorazila se čtyřhodinovým zpožděním a chtěla, aby byl její přívěs plný bílých růží a bílých plyšových jehňat. Na dotaz, zda se Carey objeví ve finálním sestřihu filmu, Huebel odvětil, že pokud ano, budou na tom tvůrci "muset zapracovat."

Pro popovou hvězdu to přitom není první filmová zkušenost. Od roku 1999 se objevila například v komedii Zohan: krycí jméno Kadeřník (2008) nebo v dramatu Precious (2009) a Komorník (2013).

Film Hráčské doupě vypráví o manželské dvojici, která spolu se sousedy založí ilegální kasíno, aby získala peníze potřebné pro vzdělání dcery. V Americe bude mít film premiéru 30. června 2017. 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 20 minutami

Spojené státy jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra, řekl nastupující prezident Joe Biden

Spojené státy jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra a budou posilovat vztahy se svými spojenci v oblasti Atlantiku a Pacifiku. Nehodlají přitom vstupovat do zbytečných konfliktů. Na tiskové konferenci to v úterý řekl nastupující prezident USA Joe Biden, který rovněž potvrdil nominaci Antonyho Blinkena do funkce ministra zahraničí ve své vládě.

Biden také označil za jedno ze zásadních témat své administrativy boj s klimatickými změnami, který bude mít na starosti bývalý šéf americké diplomacie John Kerry. V nastupující vládě bude mít pozici na úrovni ministra, poznamenal demokrat Biden, který podle projekcí médií porazil ve volbách současnou republikánskou hlavu státu Donalda Trumpa.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 27 minutami

Pensylvánie a Nevada potvrdily výsledky voleb, vyhrál Biden

Demokratický kandidát Joe Biden se oficiálně stal vítězem prezidentských voleb v Pensylvánii. V úterý to oznámil guvernér tohoto amerického státu Tom Wolf, informují agentury. Také nejvyšší soud státu Nevady schválil výsledky voleb, podle nichž vítězství patří Bidenovi.

Podle oficiálních výsledků získal Biden spolu s kandidátkou na viceprezidentku Kamalou Harrisovou v Pensylvánii 3,46 milionu hlasů, současný prezident Donald Trump spolu se svým viceprezidentem Mikem Pencem 3,38 milionů hlasů, libertariánku Joanne Jorgensenovou podpořilo 79 000.

Těsným vítězstvím v Pensylvánii získal Biden na svou stranu 20 volitelů, což z tohoto státu dělá jedno z klíčových míst souboje o Bílý dům. Pro vítězství v něm musí kandidát získat 270 z celkem 538 volitelských hlasů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy