FOTO Klum, Cyrus i Madonna. Velikonoce v podání celebrit

Heidi Klum
Jared Leto
Barack Obama se svou ženou v Bílém domě
zpěvačka Mariah Carey s rodinou
princ William a vévodkyně Catherine se synem Georgem oslavili svátky v Austrálii
Foto: Heidi Klum / Instagram
jaz
22. 4. 2014 11:00
Volný den a jarní svátek si užívali i za velkou louží. Jak slavily Velikonoce celebrity?

Fotogalerie – I na sociálních sítích, kde se slavní dělí o zážitky z prodlouženého víkendu, panuje velikonoční nálada.

Heidi Klum se zvěčnila s maskotem velikonočního zajíčka, Obamovi tradičně pořádali slavnost pro děti na zahradě Bílého domu a herec Jared Leto zdůraznil křesťanský rozměr svátků a vyfotil se s mužem připomínajícím postavu Ježíše.

Jak oslavily jarní svátky celebrity? Podívejte se do naší galerie.

 

Právě se děje

před 11 minutami

Nedávný masakr v Burkině Faso spáchaly děti ve věku 12 a 15 let

Většina ozbrojenců, kteří na začátku června v Burkině Faso zabili přes 130 lidí, byly děti ve věku od 12 do 15 let. Oznámila to s odvoláním na OSN a místní vládu agentura Reuters.

Skupina ozbrojenců v noci na 5. června zaútočila ve vesnici Solhan na hranici s Nigerem, postřílela civilisty a vypálila domy. Šlo v Burkině Faso o dosud největší akci radikálů hlásících se k teroristickým organizacím Islámský stát a Al-Káida.

Vládní mluvčí Ousseni Tamboura řekl, že většina útočníků byly děti, na což rychle reagovala OSN. Dětský fond OSN UNICEF ve svém prohlášení uvedl, že "s rozhodností odsuzuje verbování dětí a dospívajících do nevládních ozbrojených skupin". "Je to závažné porušení jejich základních práv," uvádí se v prohlášení.

Zdroj: ČTK
před 14 minutami

Nové sankce EU proti Bělorusku zakazují dovoz i přepravu ropných produktů pocházejících z této země, dovoz potaše nebo udělování půjček.

Další zprávy