Adele odmítla zpívat na Super Bowlu. Pořadatelé se brání, že jí žádný koncert nenabídli

Kultura Kultura
15. 8. 2016 14:57
Zpěvačka Adele měla údajně odmítnout nabídku na vystoupení během poločasu finále amerického fotbalu v příštím roce. Zástupci NFL a Pepsi ale odmítají, že by osmadvacetileté umělkyni předložili oficiální nabídku. Super Bowl patří mezi nejsledovanější pořady na světě, letošní show během zápasu si v televizi pustilo přes 115 milionů Američanů.
Adele (Grammy 2016).
Adele (Grammy 2016). | Foto: Reuters

Zpěvačka Adele odmítla vystoupit během poločasové show na příštím finále amerického fotbalu, tzv. Super Bowlu. Zprávy, které se v pondělí dopoledne objevovaly v zahraničních médiích, jsou ale podle pořadatelů nepravdivé, umělkyni žádnou oficiální nabídku nikdy nepředložili.

„Ráda bych vám řekla, že nebudu zpívat na Super Bowlu. Není to totiž o muzice, ale o show a já vůbec netancuju. Byli milí, že se mě zeptali, ale odmítla jsem,“ citovala zahraniční média slova Adele, která pronesla během koncertu v Los Angeles.

Zástupci NFL společně se sponzorem poločasové show Pepsi, kterou letos například sledovalo 115 milionů Američanů, ale zprávy o oficiální nabídce Adele vyvracejí.

„NFL a Pepsi jsou velkými fanoušky Adele a je pravda, že jsme mluvili s řadou interpretů ohledně poločasové show Super Bowlu. Nikdy jsme ale nepředložili Adele ani nikomu jinému oficiální nabídku,“ stojí ve společném prohlášen Pepsi a NFL.

Jednapadesátiletý ročník finále amerického fotbalu proběhne začátkem února 2017 na stadionu v Houstonu. 

V minulosti vystoupili během přestávky Super Bowlu Beyoncé, Coldplay, Katy Perry, Madonna, The Who, Bruce Springsteen, Prince nebo U2.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 42 minutami

Na Svět knihy přišlo zhruba 35 tisíc lidí, přes pokles jsou pořadatelé spokojeni

Pražský veletrh Svět knihy letos podle předběžných údajů navštívilo 34 až 36 tisíc lidí, zhruba o 30 procent méně než dřív. Vzhledem k okolnostem a dopadům pandemie koronaviru to mluvčí Jana Chalupová nicméně označuje za vynikající. Akce začala ve čtvrtek a skončila v neděli večer.

V posledním předpandemickém roce dorazilo rekordních 50 tisíc lidí. Letos zřejmě hrál roli i nižší počet návštěv školáků, neboť některé vyhlásily na pondělí před svátkem volno a děti mohly odjet na prodloužený víkend. Se zájmem jsou však pořadatelé nakonec spokojeni, byť ředitel Radovan Auer ještě ve čtvrtek doufal, že by letos mohl padnout rekord.

Zdroj: ČTK
Další zprávy