Život je nevěra, zjistí v nové komedii Vetchý a Stašová

Kultura Kultura
11. 4. 2015 20:28
Trailer k české komedii Život je život režiséra Milana Cieslara nabízí manželskou nudu i dobrodružství. Do kin snímek dorazí v květnu.
Život je život - trailer k filmu | Video: Bontonfilm

Praha – Po divácky úspěšné komedii Láska je láska z roku 2012, kterou vidělo přes čtvrt milionů diváků, přichází režisér Milan Cieslar s dalším filmem. Opět spolupracoval se scenáristou Martinem Horským a výsledkem je crazy komedie Láska je láska.

Tvůrci se inspirovali komediemi Muž z Acapulca nebo Kdo chce zabít Jessii? a slibují vtipné hlášky a gagy. V hlavní roli se představí Ondřej Vetchý (František) a Simona Stašová (Jana), kteří hrají manželský pár. Řeší milostné trable svých tří dcer, ale také své vlastní problémy. Manželka by ráda jela na dovolenou k moři, František však spíše na "Mácháč". Do toho se objevuje podezření z nevěry s novou atraktivní kolegyní, se kterou manžel slouží na policejní stanici.

V dalších rolích se objeví Barbora Poláková, Tereza Voříšková, Miroslav Táborský nebo Marek Taclík. Film se kromě Prahy natáčel také v Itálii, kde vznikly dobrodružné sekvence. Do kin snímek vstoupí 21. června.

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Princ Harry a Meghan se vzdají královských povinností od dubna

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan se vzdají svých královských povinností k 31. březnu. S odvoláním na mluvčí manželského páru o tom ve středu informoval zpravodajský web BBC. Vnuk královny Alžběty II. na počátku roku oznámil, že se s ženou vzdají role v královské rodině a začnou pracovat, aby se stali finančně nezávislými. Podle britských médií ale nebudou zřejmě moci používat značku Sussex Royal, o jejíž registraci před časem požádali.

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Alternativa pro Německo se po ostré kritice omluvila za rasistické omalovánky

Ostrou kritiku si vysloužila pravicově populistická strana Alternativa pro Německo (AfD) za dětské omalovánky, které její členové rozdávali na akci v porýnském Krefeldu. Sešit totiž neobsahoval obrázky pohádkových postaviček, ale kresby, které jsou podle kritiků rasistické, xenofobní a plné stereotypů. Případem se zabývá i policie, informoval list Westdeutsche Zeitung. AfD kritiku nejdříve odmítla, ve středu se ale za vytištění omalovánek omluvila a jejich rozdávání označila za "organizační chybu".

V sešitu s názvem "Nordrhein-Westfalen zum Ausmalen" (Severní Porýní-Vestfálsko k vymalování) je například obrázek lidí v autech s tureckými vlajkami a zbraněmi v rukou. Na další straně jsou nakreslení lidé s kostí v kudrnatých vlasech, kteří se koupou v bazénu, od něhož prchají mladé dívky. Na obrázku je ve vodě také zcela zahalená žena či ruka s nožem. Omalovánky rozdávala minulý týden na své akci v Krefeldu frakce AfD ze zemského parlamentu nejlidnatější německé země, Severního Porýní-Vestfálska.

Zdroj: ČTK
Další zprávy