VIDEO Otevřete oči! Přichází dáma, pro kterou se zabíjí

Kultura Kultura
7. 3. 2014 20:20
Podívejte se na první trailer očekávaného letního hitu Sin City: Dáma, pro kterou se zabíjí od Roberta Rodrigueze a Franka MIllera.
Sin City: Dáma, pro kterou se zabíjí
Sin City: Dáma, pro kterou se zabíjí | Foto: Aktuálně.cz

Video - Tak to je ona! Dáma, pro kterou se zabíjí. V prvním traileru očekávaného letního filmového hitu - dvojky komiksového kultu Sin City - je vše až sladce dokonalé, i když ochutnávka je zatím velmi krátká.

Návrat do komiksového světa Franka Millera a Roberta Rodrigueze provází v prvním traileru neodolatelné pohledy Jessicy Alby i Mickeyho Rourkea a nově i Josepha Gordon-Levitta, Evy Green, Joshe Brolina i Raye Liotty. A to je skoro vše. Jak se dalo očekávat ukázka se okázale chlubí dokonalým vizuálním stylem, jemuž vládne autor předlohy, komiksový mág Frank Miller.

Jasné je i to, že příběh to s komplikovaností nebude přehánět. Hlavní osou bude usilování Dwighta (místo Cliva Owena ho hraje Josh Brolin) ulovit znovu jedinou ženu, kterou kdy miloval - Avu LOrd v podání Evy Green.

Samozřejmostí bude formát 3D, a to i v českých kinech, kam se druhé Sin City dostane 21. srpna. A určitě si je zamilují nejen fanoušci skvostného Města hříchu, prvního dílu, který vznikl v roce 2005, tedy skoro před deseti lety!

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Marcon chce posílit vztahy s Bidenovou Amerikou. Prezidenti chtějí spolupracovat v rámci WHO

Nový americký prezident Joe Biden v neděli poprvé od nástupu do funkce mluvil se svým francouzským protějškem Emmanuelem Macronem a vyjádřil touhu po upevnění vzájemných vztahů obou zemí, uvedl Bílý dům. Podle Macrona měli oba vůdci velmi blízké názory, a to zejména co se týče přístupu k mezinárodním problémům, jakými je například boj s pandemií či klimatickými změnami, uvedl Elysejský palác.

Prezidenti se shodli na nutnosti spolupracovat v oblasti globálního veřejného zdraví v rámci Světové zdravotnické organizace (WHO). Z té USA vyvedl předchozí prezident Donald Trump, Biden však hned po nástupu do funkce nařídil, aby se k ní Spojené státy vrátily. Stejně tak tomu bylo i u pařížské klimatické dohody z roku 2015.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Koulař Crouser vylepšil 32 let starý halový světový rekord

Americký koulař Ryan Crouser vytvořil na mítinku ve Fayetteville světový halový rekord. Osmadvacetiletý olympijský vítěz z Ria de Janeiro předčil pokusem 22,82 metru o šestnáct centimetrů výkon krajana Randyho Barnese, který se v čele historických tabulek držel 32 let.

Crouser se na devět centimetrů přiblížil svému absolutnímu maximu z loňského roku. Pod střechou měl jeho dosavadní osobní rekord hodnotu 22,60. Ve Fayetteville Barnsův výkon překonal dokonce dvakrát. Nejdál poslal kouli hned v první sérii, ve třetí ještě předvedl pokus dlouhý 22,70.

"Velmi dobrý start do roku 2021," řekl televizi ESPN Crouser. Historickým zápisem si upevnil první místo v letošních tabulkách, v nichž se za něj v sobotu zařadil výkonem 21,48 český rekordman Tomáš Staněk.

Barnes zůstává nadále absolutním světovým rekordmanem výkonem 23,12 z roku 1990. Za 23 metrů poslal 7,26 kg těžké náčiní také němec Ulf Timmermann (23,06), Crouser se výkonem 22,91 dělí o třetí místo v tabulkách s krajanem Joem Kovacsem a Italem Alessandrem Andreiem.

před 5 hodinami

Portugalský prezident de Sousa podle odhadů obhájil mandát

Portugalský prezident Marcelo Rebelo de Sousa podle odhadů obhájil mandát, hned v prvním kole dnešních voleb se mu podařilo získat přes polovinu hlasů. S odkazem na projekci veřejnoprávní televize RTP o tom informují tiskové agentury.

De Sousa, který je zástupcem pravého středu, si podle odhadů zajistil 57 až 62 procent odevzdaných hlasovacích lístků. V čele Portugalska tak bude dalších pět let.

Další zprávy