Fenomén Netflix: Zvyky diváků se mění, Česko je skvěle nastartované, říká Zlatušková

Daniela Drtinová DVTV Daniela Drtinová, DVTV
2. 9. 2020 11:59
Diváci se mohou radovat už delší dobu, platforem jako Netflix se vyrojilo obrovské množství, až se v tom výběru lidé začali ztrácet. Koronavirus uspíší, že služeb zase ubude, míní producentka a šéfka festivalu Serial Killer Kamila Zlatušková. Chceme zabíjet předsudky o východní Evropě, Česko by mohlo konkurovat televiznímu Západu, byla by velká škoda, kdyby teď lidé odešli do jiných odvětví, říká.
Chceme zabíjet předsudky o východní Evropě, Česko by mohlo konkurovat televiznímu Západu, míní šéfka festivalu Serial Killer. | Video: Daniela Drtinová
 

Právě se děje

teď

Ministr zemědělství Toman slibuje pomoc rybářům v okolí Bečvy

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) slibuje pomoc rybářům v okolí řeky Bečvy po havárii způsobené kyanidem. Využít by mohli vodní nádrže státního podniku Povodí Moravy nebo v postižených revírech vypouštět jiné druhy ryb. Ministerstvo zemědělství je podle něj také připraveno zajistit peníze pro částečnou úhradu vzniklých škod.

"Řeky a potoky jsou pro naši krajinu důležité. Život v nich je klíčový. Jsem proto připraven Českému rybářskému svazu - Územnímu svazu pro severní Moravu a Slezsko pomoci při opětovném zarybnění postižených revírů. Za současné situace vítáme každou ruku, která přispěje k řešení situace," řekl Toman.

Zdroj: ČTK
Další zprávy