reklama
 
 

Karel Gott má akutní zápal plic, ruší koncert na festivalu Benátská!

24. 7. 2019 16:08
Zpěvák měl ve čtvrtek 25. července odehrát narozeninový koncert na hudebním festivalu v Liberci, kvůli náhlým zdravotním komplikacím ale musel vystoupení zrušit.

Gott měl ve čtvrtek večer zazpívat v rámci tradičního Večírku pro nedočkavé, mělo to být jeho poslední letošní veřejné vystoupení. Na festivalu Benátská! chtěl oslavit své 80. narozeniny, které měl 14. července.

"Díky němu čekáme velkou návštěvnost srovnatelnou s pátkem či sobotou," uvedl ředitel festivalu Pavel Mikez. Pořadatelé letos předpovídají, že na akci dorazí více než 40 tisíc lidí. 

Vážení příznivci Karla Gotta, z důvodu akutního zápalu plic musí pan Gott s velkým politováním zrušit své čtvrteční vystoupení na festivalu Benátská s Impulsem. Aneta Stolzová, PR manažerka Karla Gotta

Zveřejnil(a) Karel Gott dne NaN. undefined NaN

Gottovo jubileum měl původně doprovázet narozeninový koncert v pražské O2 areně. Zpěvák ho však před časem zrušil, jeho mluvčí Aneta Stolzová to zdůvodnila Gottovou oslabenou imunitou. Zpěvákovy kulatiny ale bude doprovázet autobiografická kniha, která vyjde do konce roku.

Zatím posledním Gottovým albem je loňská deska Ta pravá, která je mixem popové klasiky a standardů, které chtěl natočit už dříve. Jedinou českou skladbu na ni napsal Marek Ztracený.

U příležitosti zpěvákových osmdesátin pak letos vyšly dvě velké kolekce jeho písní, které mapují bezmála šest dekád jeho kariéry.

Připomeňte si život Karla Gotta ve speciálu Aktuálně.cz:

autoři: Magazín, ČTK | 24. 7. 2019 16:08

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama