Diskuse ke galerii: Kameruňané se učí sázet stromy, kompostovat a včelařit. Zachraňují tak místní les

Kameruňané se učí sázet stromy, kompostovat a včelařit. Zachraňují tak místní les Český přírodovědec Martin Mikeš se v kamerunské oblasti Bamendských hor snaží zachránit a obnovit místní horský mlžný les. Jedním z nejdůležitějších pilířů je podle něj vzdělávání dospělých i dětí. „Věřím, že vzdělávání je tou nejúčinnější a dlouhodobě nejudržitelnější zbraní v boji proti chudobě i ničení původního přírodního bohatství,“ říká. Podívejte se, jak záchrana unikátního ekosystému probíhá.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 37 minutami

Tunel Blanka se po čtyřech letech dočkal kolaudace

Tunel Blanka je po čtyřech letech od zprovoznění zkolaudován. Odstraněna byla podmínka dostavby vnějšího okruhu. Náklady stavby jsou asi 40 miliard korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy