Jménem ministerstva zastavte a udělejte si se mnou fotku! Internet žije trapasem Šlechtové s Rossim

mdan, hrz
9. 8. 2017 14:03
Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová si před startem závodu na MotoGP v Brně chtěla udělat fotku s legendárním italským jezdcem Valentinem Rossi. Dotírala na něj tak dlouho, až ji odstrčil. O trapasu píšou nejen italská média, ale i třeba indonéské weby. Nit suchou na Šlechtové nenechal ani český internet.
Šlechtová je milovníci motorek.
Šlechtová je milovníci motorek. | Foto: ČTK

Na letošní ročník slavného motocyklového závodu MotoGP v Brně jen tak někdo nezapomene. České ministryni pro místní rozvoj Karle Šlechtové se totiž podařil přímo mistrovský kousek.

Před startem závodu se chtěla vyfotit s legendárním italským jezdcem Valentinem Rossim, byla však tak dotěrná, že ji Rossi musel odstrčit. 

Incident zaznamenala italská média, ale věhlas české ministryně doputoval třeba až do Indonésie.

Jelikož Šlechtová patří k hnutí ANO, lidé ve svých komentářích využívají "babišovských" hlášek, takže zatímco Rossi říká ministryni "sorry jako", ona se brání tím, že je to "účelovka a zadání" proti ní.

Oblíbeným se stal vtip o tom, proč italský motocyklista dojel až čtvrtý.

Místopředseda Poslanecké sněmovny Jan Bartošek ministryni nabídl, že ji příště povozí v Dačicích místo Rossiho.

Fotbalový komentátor Václav Pilný zase glosoval, že v Brně se potkali dva mistři světa.

Vtipnou koláž, kterak Šlechtová honí Rossiho zveřejnil ironický server G.cz, který na sociálních sítích vystupuje pod pseudonymem TMBK.

#karlaslechtova #valentinorossi #rossi #motogp

Příspěvek sdílený TMBK (@tmbkofficial),

Podle ředitele marketingu hokejového klubu ČEZ Motor České Budějovice, Šlechtová Rossimu řekla, že se s ním musí vyfotit, jinak přijdou sankce. 

A konečně někteří uživatelé si pomohli i českými filmovými klasikami.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hlavní vyjednavač pro brexit Barnier: Lhůta na dohodu o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií je příliš krátká

Lhůta pro vyjednání dohody o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií po brexitu je extrémně krátká. V projevu na univerzitě v severoirské metropoli Belfastu to řekl hlavní unijní vyjednavač pro brexit Michel Barnier. Británie opustí EU v pátek. Dohodu o budoucích vztazích by měli Londýn a Brusel vyjednat v následujícím přechodném období, které ovšem bude trvat jen do konce letošního roku.

Další zprávy