reklama
 
 

Pokud zapomeneme na pivo, teroristé vyhráli. Britové se snaží čelit útokům i s humorem

5. 6. 2017 9:40
Londýn se v sobotu večer stal terčem dalšího teroristického útoku při němž zahynulo sedm lidí. Britové se těžké časy snaží přečkat také se svým typickým černým humorem. Na Twitteru se objevila fotka muže, jenž opouští místo teroristického útoku opatrně, aby nerozlil kelímek s pivem. A sociální síť zaplavily komentáře s tím, že takto utíká pravý Londýňan.

Britové zažili o víkendu již třetí teroristický útok během tří měsíců. Útočníci v Londýně zabili sedm lidí a další desítky zranili. Británie truchlí. Ale stejně jako ostatní města, která útok zažila, se Londýňané snaží ukázat, že ani s přibývajícími teroristickými útoky nehodlají měnit svůj životní styl.

V neděli se tak na internetu objevila fotka muže, který při útěku do bezpečí drží v ruce stále kelímek piva.

Fotku sdílel na Twitteru Američan Howard Mannella s komentářem: "Lidé utíkají z London Bridge, ale chlapík napravo nevylil ani kapku. Bůh žehnej Britům!"

Politický stratég Lynton Crosby napsal k fotce, že lidé utíkají před teroristickým útokem jako Londýňané.

Britský deník Mirror uvedl, že Britové se snaží přečkat těžké časy svým typickým černým humorem. A tak uživatelé na Twitteru postupně přidávali své komentáře k muži s pivem v ruce.

Podle některých nechtěl o své pivo přijít, protože londýnské ceny jsou pěkně vysoké. Jiní dodali, že cena za pintu piva kolem London Bridge vyjde na 5,50 liber, tedy zhruba 165 korun.

Uživatelka Blonde Badger podotkla, že jakmile zapomenou Britové na pivo, teroristé vyhráli.

Někteří uživatelé ale také upozornili na to, že není vhodné dělat si legrácky, když během útoků zahynuli lidé.

Na to vtipálci odpověděli, že právě britský břitký humor jim pomáhá těžké chvíle překonávat.

autor: Magazín | 5. 6. 2017 9:40

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama