Fotky: Totální destrukce. V Brně můžete zničit celou místnost, zbavíte se tak stresu

Podívejte se na galerii z návštěvy redaktorů Aktuálně.cz.
Kousek od brněnského Cejlu si mohou lidé od prosince vyzkoušet netradiční zážitek.
Tři kamarádi tam otevřeli podnik Anger Room, ve kterém si zaplatíte za to, abyste si mohli ulevit od vzteku a napětí tím, že rozmlátíte vybavenou místnost.
Nápad otevřít podnik dostal Tomáš Šimek. Ten vlastní kromě Anger Roomu ještě realitní kancelář, která byla také jedním z impulsů, proč se vrhl do nového podnikání. “Chtěl jsem dělat něco pro lidi, z čeho by měli radost. Z realit už jsem byl vyčerpaný, navíc se mi tam nedostávalo uspokojení z práce,” popisuje na začátek.
“Lidé se tady mohou legálně vyblbnout bez větších obav, že by měli problémy s policií nebo že by po sobě museli uklízet. Nemají pak potřebu být agresivní, lépe se jim pracuje a třeba tím mohou vyřešit i vlastní psychické problémy," dodává Šimek.
Foto: Jakub Plíhal
Prokop Vodrážka Jakub Plíhal Prokop Vodrážka, Jakub Plíhal
22. 12. 2016 9:40
Štve vás práce, partner, šéf či nešťastná láska? Od vzteku si můžete ulevit v nově otevřeném podniku Anger Room. Tam si za menší poplatek pronajmete na pár minut prostor, kde ze sebe všechen stres a napětí vymlátíte na připraveném nábytku. Podnik otevřeli tři kamarádi z Brna podle obdobných prostorů v zahraničí.

Kousek od brněnského Cejlu si mohou lidé od prosince vyzkoušet netradiční zážitek. Tři kamarádi tam otevřeli podnik Anger Room, ve kterém si zákazníci platí za ulevení si od vzteku a napětí tím, že rozmlátí vybavenou místnost.

“Lidé se tady mohou legálně vyblbnout bez větších obav, že by měli problémy s policií nebo že by po sobě museli uklízet. Nemají pak potřebu být agresivní, lépe se jim pracuje a třeba tím mohou vyřešit i vlastní psychické problémy," popisuje majitel Tomáš Šimek.

Fenomén, který vznikl zhruba před deseti lety v Americe, se tak konečně dostal do Česka. Kromě Brna by se brzy mohl objevit i v Praze. A podle všeho by právě i Anger Room mohl zafungovat podobně dobře jako třeba únikové hry, kterými se to ve velkých českých městech jenom hemží.

Na video z návštěvy Aktuálně.cz se můžete podívat zde:

Jak se zbavit vzteku? Využijte ho a rozmlaťte, co se dá | Video: Jakub Plíhal, Prokop Vodrážka
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy