Foto: Fenomén tanečních stále žije. Podívejte se, jak vypadají taneční pro dospělé a mírně pokročilé

Marcela Obrdová a Roman Pokorný vedou sebe i ostatní při hodině společenských tanců pro mírně pokročilé. V galerii se podívejte na jejich hodinu ve fotografiích.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
9. 12. 2016 11:30
Jak vypadá lekce pod vedením tanečních mistrů Marcely Obrdové a Romana Pokorného v Opltově taneční škole? Podívejte se sami. U tance se nemluví, proto je galerie bez komentáře.
 

Právě se děje

před 19 minutami

Rusko bude mít brzy u hranic s Ukrajinou přes 120 tisíc vojáků, tvrdí ministr

Rusko bude mít brzy u hranic s Ukrajinou více než 120 tisíc vojáků, řekl ukrajinský ministr zahraničí Dmytro Kuleba. Podle šéfa ukrajinské diplomacie jsou v současné vypjaté situaci zapotřebí nové sankce proti konkrétním sektorům ruského hospodářství. V pondělí na jednání se svými protějšky z Evropské unie prý nicméně ukrajinský ministr necítil, že by evropské země měly v tuto chvíli "chuť" uvalit na Rusko další ekonomické postihy.

"Ruští vojáci stále přiházejí do blízkosti našich hranic," prohlásil v úterý Kuleba na tiskové konferenci. "Během týdne čekáme, že celkové síly dosáhnou přes 120 tisíc vojáků," dodal s tím, že to neznamená, že se na tomto počtu navyšování ruských sil v oblasti zastaví. Kyjev podle Kuleby nechce válku ani další stupňování napětí, nelze však říci, jaké další kroky podnikne Moskva.

Zdroj: ČTK
Další zprávy