Foto: Na Slavících se tleskalo. Všemu. Dvakrát stříbrnému Ortelovi i jeho kritikovi, co opustil sál

Jaký byl Český Slavík 2016? Podívejte se v naší galerii.
Český Slavík, to jsou především davy fotografů honících se za úsměvy celebrit právě do jejich objektivů.
A celebrity jim rádi vyhoví, kdekoliv a kdykoliv. Zvlášť umí-li v tom chodit, což Miss World Taťána Gregor Kuchařová rozhodně umí.
Kromě médií a celebrit jsou tu i nějací ti fanoušci, jako tito, čekající na Kabát u vchodu pro účinkující.
Mezitím už ale u hlavního vchodu zaparkovala dodávka Ortelu.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
27. 11. 2016 8:08
"Jsem smutná, že mají čím dál tím větší úspěch lidé, kteří rozdělují společnost," řekla Aktuálně.cz na adresu dvakrát stříbrného Tomáše Ortela Iva Pazderková. Ta jako jedna z mála, spolu například s objevem roku písničkářem Pekařem, na protest proti účasti Ortela v soutěži opustila předávání cen. "Nechtěla jsem kazit atmosféru v sálu," dovysvětlila. Jinak totiž bylo veselo, lidé tleskali a ani nezáleželo příliš na tom komu, jestli dvakrát stříbrnému Tomáši Ortelovi nebo předtím mladému písničkáři Pekařovi, který jako jediný účast extrémisty v soutěži zkritizoval.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy