Muž žádal dívku o ruku 365 dnů v roce. Nakonec souhlasila

Magazín Magazín
11. 3. 2015 7:45
Mladý Američan natočil pro svou dívku video, ve kterém ji žádal o roku každý den po dobu jednoho roku. Klip vidělo na YouTube přes 13 milionů lidí.
Žádal svoji dívku o ruku | Video: YouTube

Aruba – Dean Smith z Arizony připravil pro svoji přítelkyni Jennifer Kessel narozeninové překvapení. Natočil jí video, ve kterém ji žádal 365 dní o ruku.

"Asi si myslíš, že pro tebe chystám jen překvapení kvůli narozeninám. Je to tak, ale chystám ho už rok. Chtěl jsem ti totiž tímhle videem říct, jak moc tě miluju a že s tebou chci strávit zbytek života," řekl muž své vyvolené Jennifer.

Žádost o ruku si naplánoval na dobu, kdy pár trávil spolu s rodinou dovolenou na karibském ostrově Aruba. Nejprve za dívkou přišla sestra Deana a předala jí obálku, ve které bylo napsáno - "jdi do hotelového baru". Tam na rozpačitou ženu čekal bratr se vzkazem, který ji poslal na pláž. Tam od své matky dostala tablet s videem. Po jeho zhlédnutí se slzami v očích ohlédla a žádost svého přítele přijala.

Video se za pár týdnů stalo virálním hitem, na YouTube ho vidělo přes 13 milionů lidí.

 

Právě se děje

před 41 minutami

MOV neuznal volbu Lukašenkova syna do čela olympijského výboru

Mezinárodní olympijský výbor (MOV) odmítl uznat zvolení Viktora Lukašenka, syna prezidenta Alexandra Lukašenka, šéfem Běloruského olympijského výboru. Oba muže loni v prosinci MOV suspendoval za to, že nezabránili diskriminaci běloruských sportovců kvůli jejich politickým názorům.

Dosavadní viceprezident Viktor Lukašenko byl v únoru zvolen do čela národního olympijského výboru místo svého otce, který ho vedl 24 let. Od opětovného znovuzvolení Alexandra Lukašenka do prezidentské funkce loni v srpnu zmítá Běloruskem chaos. Kritici autoritářského vůdce tvrdí, že volby byly zmanipulované, a protesty proti Lukašenkovi jsou násilně potlačovány.

K protestům se připojilo i více než 1500 sportovců, kteří v otevřeném dopise požadovali spravedlivé volby a konec násilí při pokojných demonstracích. Lukašenko je následně označil za zrádce.

MOV v prosinci konstatoval, že vedení Běloruského olympijského výboru "dostatečně nehájí běloruské sportovce před politickou diskriminací v rámci národního olympijského výboru, sportovních federací či celého sportovního hnutí." Dnes doplnil, že nové volby "tyto obavy plně nerozptýlily."

Oba Lukašenkové mají od MOV zákaz účasti na olympijských hrách v Tokiu stejně jako třetí běloruský sportovní funkcionář Dmitrij Baskov. Šéf národní hokejové federace je spojován s násilným útokem na aktivistu Romana Bondarenka, jenž nepřežil zranění hlavy. Baskov byl zvolen do vedení olympijského výboru a ani tuto volbu MOV neuznal.

Bělorusko má také od prosince zmrazené veškeré platby od MOV a v lednu mu Mezinárodní hokejová federace IIHF odebrala spolupořadatelství letošního mistrovství světa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy