Muž žádal dívku o ruku 365 dnů v roce. Nakonec souhlasila

Magazín Magazín
11. 3. 2015 7:45
Mladý Američan natočil pro svou dívku video, ve kterém ji žádal o roku každý den po dobu jednoho roku. Klip vidělo na YouTube přes 13 milionů lidí.
Žádal svoji dívku o ruku | Video: YouTube

Aruba – Dean Smith z Arizony připravil pro svoji přítelkyni Jennifer Kessel narozeninové překvapení. Natočil jí video, ve kterém ji žádal 365 dní o ruku.

"Asi si myslíš, že pro tebe chystám jen překvapení kvůli narozeninám. Je to tak, ale chystám ho už rok. Chtěl jsem ti totiž tímhle videem říct, jak moc tě miluju a že s tebou chci strávit zbytek života," řekl muž své vyvolené Jennifer.

Žádost o ruku si naplánoval na dobu, kdy pár trávil spolu s rodinou dovolenou na karibském ostrově Aruba. Nejprve za dívkou přišla sestra Deana a předala jí obálku, ve které bylo napsáno - "jdi do hotelového baru". Tam na rozpačitou ženu čekal bratr se vzkazem, který ji poslal na pláž. Tam od své matky dostala tablet s videem. Po jeho zhlédnutí se slzami v očích ohlédla a žádost svého přítele přijala.

Video se za pár týdnů stalo virálním hitem, na YouTube ho vidělo přes 13 milionů lidí.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Škodu za tři miliony korun způsobil noční požár penzionu ve Slaném

Škodu odhadovanou na tři miliony korun způsobil v neděli večer požár penzionu ve Slaném na Kladensku. Před příjezdem hasičů bylo z objektu evakuováno šest lidí, nikdo se nezranil. Příčina ohně se vyšetřuje. Na webu o tom informovala mluvčí středočeských hasičů Dagmar Zemanová.

O požáru čtyřpodlažní budovy v Palackého ulici dostali hasiči zprávu kolem 21:15, na místo přijeli zhruba za tři minuty. Zasahovali se šesti cisternami a výškovou technikou. "Velitel zásahu po rychlém průzkumu upřesnil, že jde o plamenné hoření pokojů v horním patře penzionu," uvedla mluvčí. Hasiči prošli objekt v dýchací technice, nikoho ale uvnitř nenašli.

Požár hasiči lokalizovali kolem 22:00. Po uhašení ohně silně zakouřenou budovu odvětrali přetlakovou ventilací. Pro evakuované z penzionu jeho majitelé zajistili místa ve svém druhém ubytovacím zařízení v Praze.

Zdroj: ČTK
Další zprávy