Svatební noc jako z hororu. Manžel ji zbil kvůli šatům

Magazín Magazín
18. 2. 2015 10:00
Požádala ho o pomoc se svlečením svatebních šatů. On ztratil trpělivost a napadl ji. Nakonec ji zachránil hotelový portýr.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

West Rainton – Svatební noc si Amy Dawsonová z Británie asi představovala jinak.  Pár hodin po velkolepém obřadu v luxusním hotelu ji manžel zbil, protože mu nešly sundat její svatební šaty.

Amy Dawson, Gavin Golightly
Amy Dawson, Gavin Golightly | Foto: Facebook Amy Dawson, Gavin Golightly

Dvaadvacetiletá studentka a o sedm let starší Gavin Golightly byli oddáni v kostele Panny Marie v západním Raintonu, odkud se spolu se svatebními hosty odebrali do nedalekého hotelu Beamish Hall.

"Byl to opravdu krásný den. Přesně takový, jaký měl být. Na oslavě bylo mnoho přátel a lidí, které jsme při vstupu do nového života potřebovali," řekla pro The Capital Bay Amy Dawsonová.

Novomanželé se do hotelového apartmá odebrali kolem půlnoci, kde měla Amy požádat svého manžela, aby jí pomohl svléknout se z šatů. On ale ztratil trpělivost a svoji ženu napadl. Ze spárů manžela ji nakonec zachránil hotelový portýr, který přivolal policii. Žena měla po napadení natržené obočí a mnoho modřin na hrudníku.

Agresor si nic nepamatuje

"Myslela jsem, že umřu. Vypadal, jako by mě opravdu chtěl zabít. Když odešel z pokoje, snažila jsem se utéct. Nepodařilo se, vrátil se a zaútočil znovu," přiblížila otřesný zážitek.

Agresor se k činu přiznal. Nicméně ve výpovědi u tamního soudu dodal, že byl pod vlivem drog a alkoholu a na konflikt si vůbec nepamatuje.

Obviněnému byl soudem přidělen čtyřiadvacetiměsíční komunitní dohled odborníků a kompenzace poškozené ve výši dvě stě liber (v přepočtu necelých 7500 korun). Napadená žena označila rozhodnutí jako velmi mírné.

"Nařízení komunitní léčby je podle mého nedostačující. Jediné, co pro mě připadá v úvahu, je soudní příkaz. On už pro mě neznamená vůbec nic," dodala.

Jejich vztah vypadal ze začátku idylicky. Osm měsíců po seznámení Amy otěhotněla. "Byl tak starostlivý. Když jsme zjistili, že čekáme dítě, byli jsme oba nadšení. Všechno se ale pak změnilo. Měl tendenci mě ovládat. Život s ním byl jak chůze po tenkém ledě," řekla.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Turecká palba v Idlibu zabila devět lidí na straně Damašku

Síly podporující režim syrského prezidenta Bašára Asada v pondělí přišly o devět bojovníků při tureckém ostřelování v provincii Idlib, kde se nachází poslední syrské pozice džihádistů a povstalců podporovaných Ankarou. Napsala to agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Ofenziva vlády, kterou podporuje Rusko, na severozápadě Sýrie trvá bez přestávky od prosince.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy