Kde sledovat zápasy v Bratislavě mimo stadion? Tohle jsou naše tipy na hospody

mdan mdan
9. 5. 2019 14:30
Už v pátek vypukne na Slovensku hokejové mistrovství světa. Světová esa bude hostit Bratislava a Košice a český tým nebude chybět. Pokud na vás nezbyly lístky na stadion, nezoufejte, známe místa, odkud se dá fandit stejně jako za plexisklem u lední plochy. Tohle jsou naše tipy na nejlepší hospody v Bratislavě.

Hokej nás spája! Príď fandiť Slovensku už tento piatok do Beer Palace aj Ty! ❗ Rezervuj si svoje miesto na vybraný zápas už dnes: 📞 0903 499 499 alebo ✉ [email protected]

Zveřejnil(a) Beer Palace dne 08. May 2019

Beer Palace

Pivní palác, jak zní v překladu název bratislavské restaurace, patří k nejlepším ve městě. Nachází se přímo v historickém srdci metropole, nedaleko Hviezdoslavova náměstí. Historie místa sahá až do 16. století, kdy zde býval luxusní hostinec. 

Dnes si zde lze dopřát domácí regionální kuchyni a nepasterizované pivo. Čepují zde také tankovou plzeň. Provozovatelé však hlásí, že je třeba zařídit si na dobu hokejového šampionátu rezervaci, protože kapacita se rychle naplňuje. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Soud v Číně poslal do vězení hongkongského knihkupce Minhaie

Soud v Číně poslal za nezákonné poskytování zpravodajských informací do zahraničí na deset let za mříže hongkongského vydavatele a knihkupce se švédským občanstvím Gui Minhaie, napsala agentura Reuters.

Kauza Minhaie, který prodával knihy píšící velmi otevřeně o čínských vůdcích, zkomplikovala vztahy mezi Pekingem a Stockholmem.

Minhai byl jedním z pěti hongkongských nakladatelů a knihkupců, kteří zmizeli na přelomu let 2015 a 2016 a později se objevili ve vazbě v pevninské Číně.

Další zprávy