Kde sledovat zápasy v Bratislavě mimo stadion? Tohle jsou naše tipy na hospody

mdan mdan
9. 5. 2019 14:30
Už v pátek vypukne na Slovensku hokejové mistrovství světa. Světová esa bude hostit Bratislava a Košice a český tým nebude chybět. Pokud na vás nezbyly lístky na stadion, nezoufejte, známe místa, odkud se dá fandit stejně jako za plexisklem u lední plochy. Tohle jsou naše tipy na nejlepší hospody v Bratislavě.

Veríme, že si u nás svoje miesto nájdete vždy 😉. Je len na vás, ktorú časť našej reštaurácie si vyberiete. Našim cieľom je, aby ste sa u nás cítili príjemne a dobre si pochutili na našich špecialitách 👌. Tešíme sa na vašu návštevu 👋.

Zveřejnil(a) Slovak Pub, Bratislava dne 26. April 2019

Slovak Pub

Typickou slovenskou krčmu lze najít v ulici Obchodná, v samotném centru Bratislavy. Kromě starodávné atmosféry, podpořené výjevy ze slovenské historie na stěnách, nabízí domácí kuchyni, široký výběr slovenského piva, včetně svého vlastního, a přívětivé ceny.

Přenosy z mistrovství světa v hokeji plánují promítat hned ve čtyřech místnostech včetně terasy. Otevřeno budou mít od 11 do půlnoci a kuchyň zavře hodinu před půlnocí. Rezervace přijímají pouze do 18 hodiny, poté usazují hosty bez rezervací. 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 minutami

Porota shledala expolicistu Chauvina vinným ve všech třech bodech žaloby v případě vraždy a zabití Afroameričana Floyda. Verdikt přečetl soudce

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ruského prezidenta Putina, aby přijel na východní Ukrajinu a projednal s ním snížení napětí

Zdroj: ČTK
Další zprávy