Kde sledovat zápasy v Bratislavě mimo stadion? Tohle jsou naše tipy na hospody

mdan mdan
9. 5. 2019 14:30
Už v pátek vypukne na Slovensku hokejové mistrovství světa. Světová esa bude hostit Bratislava a Košice a český tým nebude chybět. Pokud na vás nezbyly lístky na stadion, nezoufejte, známe místa, odkud se dá fandit stejně jako za plexisklem u lední plochy. Tohle jsou naše tipy na nejlepší hospody v Bratislavě.

Ak aj vám chutí lepšie na čerstvom vzduchu, máme pre vás dobré správy! Naša terasa v srdci Starého mesta je už oficiálne otvorená. Vidíme sa s vami na obed či večer pri pivku?

Zveřejnil(a) Sladovna dne 09. April 2018

Sladovňa

Na dobré čepované pivo k hokeji se lze zastavit také ve Sladovně. V nabídce mají nejen slovenské moky, ale i český Budvar, irský Guinness, německý Paulaner nebo belgické speciality jako La Chouffe. Z jídel nechybí tradiční speciality, jako jsou halušky, žebra nebo guláš. 

Restaurace má otevřeno od 11 dopoledne do půlnoci, o víkendu pak až do druhé hodiny ranní. Hosté mohou přijít i bez rezervace. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Soud v Číně poslal do vězení hongkongského knihkupce Minhaie

Soud v Číně poslal za nezákonné poskytování zpravodajských informací do zahraničí na deset let za mříže hongkongského vydavatele a knihkupce se švédským občanstvím Gui Minhaie, napsala agentura Reuters.

Kauza Minhaie, který prodával knihy píšící velmi otevřeně o čínských vůdcích, zkomplikovala vztahy mezi Pekingem a Stockholmem.

Minhai byl jedním z pěti hongkongských nakladatelů a knihkupců, kteří zmizeli na přelomu let 2015 a 2016 a později se objevili ve vazbě v pevninské Číně.

Další zprávy