David Bowie by se stal dědečkem. O potomkovi svého syna se dozvěděl měsíc před smrtí

Kultura Kultura
11. 2. 2016 15:29
Filmový režisér Duncan Jones, nejstarší syn Davida Bowieho, oznámil, že v létě očekává narození svého prvního potomka. Informaci zveřejnil na svém Twitteru. "Je to právě jeden měsíc, co táta zemřel. Tyhle kartičky jsem pro něj udělal už o Vánocích. Čekej mě v červnu. Koloběh života. Miluji tě, dědo," sdílel na Twitteru Jones.
David Bowie
David Bowie | Foto: ČTK

Dojemný příspěvek sdílela i Jonesova manželka, fotografka Rodene Jones. "Styďte se všichni, kdo jste si mysleli, že jsem takhle tlustá a já vám na to nic neřekla," zavtipkovala.

Jako jedna z prvních dvojici gratulovala i druhá Bowieho manželka Iman.

David Bowie zemřel 10. ledna na rakovinu. Bylo mu 69 let. Manželce Iman a dvěma dětem, Duncanovi a Alexandrii, zanechal majetek v hodnotě kolem 100 miliónů liber.  

 

Právě se děje

před 15 minutami

Státní kasa už pociťuje dopady koronaviru. Schodek ke konci března stoupl na 44,7 miliardy Kč

Schodek státního rozpočtu ke konci března stoupl na 44,7 miliardy korun z únorových 27,4 miliardy korun. Loni ke konci března byl schodek 9,2 miliardy korun. Informovalo o tom ministerstvo financí.

Letošní březnový výsledek je nejhorší od roku 2010, tehdy skončil ke konci března rozpočet ve schodku 45,9 miliardy korun. Sněmovna minulý týden kvůli dopadům šíření koronaviru zvýšila letošní schodek rozpočtu ze 40 na 200 miliard korun.

Příjmy rozpočtu ke konci března meziročně stouply o 13 miliard na 377,3 miliardy korun. Daňové příjmy včetně pojistného na sociální zabezpečení stouply meziročně o 14,2 miliardy na 320,2 miliardy korun. Výdaje rozpočtu meziročně stouply o 48,5 miliardy na 422 miliard korun. Některá dosud přijatá opatření na omezení dopadů šíření koronaviru podle ministerstva financí již ovlivnila březnové příjmy rozpočtu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy