Leonardo DiCaprio: Vlk z Wall Streetu promluvil o drogách

pej
7. 2. 2014 23:03
Americký herec se v rozhovoru pro Los Angeles Time přiznal, že jeho negativní vztah k drogám ovlivnilo dětství.
Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio | Foto: Reuters

Los Angeles – Jako finančník Jordan Belfort ve Vlkovi z Wall Street, za tuto roli mimochodem získal nominaci na Oscara, snídá Leonardo DiCaprio kokain a obědvá Mandrax. Ve skutečnosti se drogy nikdy ani nedotkl.

"Drogy jsem nikdy nebral. Viděl jsem to doslova každý den, když mi byly tři roky," řekl Leonardo v rozhovoru pro Los Angeles Times.

V rozhovoru dále vzpomíná, že v losangeleské čtvrti, kde vyrůstal, byly prostituce, drogy a násilí pouličních gangů na denním pořádku.

"Hollywood je místem mnoha extrémů. Na jedné straně filmový svět a na druhé straně drogy, prostituce a násilí. Nebylo příjemné vidět, kolik mladých lidí skončilo na drogách, zároveň jsem alespoň měl odstrašující případy," dodal Leonardo.

Vlk z Wall Streetu
Vlk z Wall Streetu | Video: Youtube

Stejně rezolutní postoj k drogám jako Leonardo však nesdílí jeho nevlastní bratr Adam Farrar, kterého v lednu zatkla policie za krádež a držení drog. Přitom právě on byl tím, kdo svého mladšího bratra přivedl k herectví.

Třiačtyřicetiletý Adam se snažil v 80. letech prosadit ve filmu, zahrál si například ve snímku Battlestar Galactica. Filmovou hvězdou se ale nestal, skončil na drogách a už léta má problémy s policií.

 

Právě se děje

Další zprávy