Kutcher a Kunis žalují bulvár. Uveřejnil fotky jejich dcery

jaz
29. 7. 2015 15:53
Hollywoodský pár se pustil do boje s britským bulvárním deníkem. Vadí jim články s fotografiemi z jejich dovolené.
Foto: Profimedia.cz

Londýn – Herec Ashton Kutcher s manželkou Milou Kunis podali začátkem tohoto týdne žalobu na britské vydavatelství Associated Newspapers, které v deníku Daily Mail publikovalo jejich snímky ze soukromého výletu s ani ne roční dcerou Wyatt, informoval Hollywood Reporter.

Ashton a Mila jsou dalšími americkými celebritami, které se brání proti praktikám Daily Mail. Ten na svých webových stránkách Daily Online uveřejnil paparazzi fotografie z rodinného výletu, k čemuž ani jeden z herců nedal souhlas.

Slavnému páru navíc vadí, že fotografie byly zneužity ke komerčním účelům. Součástí článku jsou totiž rady a tipy, kde zakoupit podobné oblečení, které mají Ashton a Mila na snímcích na sobě. Odkazy na nákup módního zboží je pro danou rubriku v rámci Daily Online standardní a používají ho i v případě článků o britské královské rodině.

"Stejně jako každá jiná rodina by měli mít možnost si užívat výletů, aniž by byli sledováni fotografy. Dávají tak jasně najevo, že nesouhlasí se zveřejněním fotografií v takovýchto případech," řekl obhájce páru Paul Tweed.

Ashton a Mila ale nejsou jediní, kdo se v poslední době proti britskému deníku ohradil. Herec George Clooney označil Daily Mail za nejhorší bulvár, když o něm vyšel článek, který tvrdí, že jeho sňatku se současnou manželkou Amal Alamuddin nepřála její matka kvůli náboženským důvodům.

Proti deníku se postavila i hollywoodská herečka Angelina Jolie, kterou plátek obvinil na základě videa, kde měla být pod vlivem heroinu.

Mila Kunis a Ashton Kutcher ale mají šanci uspět, jak dokládá případ hudebníka Paula Wellera. Wellerovi se podařilo vysoudit na Daily Mail odškodnění ve výši deset tisíc liber (v přepočtu cca 380 tisíc korun) za paparazzi fotografie svých dětí na rodinném výletě, uvedl online deník Huffington Post.

 

Právě se děje

před 9 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy