První rozchod roku: Mareš a Faltýnová již nejsou pár

jaz
3. 1. 2014 10:59
Vztah moderátora Leoše Mareše a modelky Petry Faltýnové vzal za své. Stali se tak první hvězdnou dvojicí, která v novém roce potvrdila svůj rozchod.
Foto: www.herminapress.cz

Petra Faltýnová opustila před dvěma lety kvůli sedmatřicetiletému moderátorovi svého manžela Simona Štěkla, se kterým má dceru Adrianu.

Jako první o rozchodu informoval server Super.cz, který získal i stanovisko samotného Leoše Mareše. "Nechci se k tomu vyjadřovat. S Petrou jsme prožili nádherné dva roky a nic zlého se mezi námi nestalo."

Pár spolu neměl údajně strávit ani vánoční svátky, během kterých pobývala už Petra s dcerou v Americe.

Leoš Mareš je i přes své avantýry stále ženatý s matkou svých synů Monikou, dlouhou dobu už ale žijí odděleně. Neštěstí v lásce tak kompenzuje pracovními úspěchy.

V uplynulém roce získal na televizi Prima vlastní pořad a zasedal v porotě show Česko Slovensko má talent. Do nového roku sice vstoupil coby nezadaný muž, útěchou mu bude další řada pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska, kterou bude moderovat na televizi Nova

 

Právě se děje

před 35 minutami

V Litvínově na Mostecku hoří skládka odpadu, zasahují desítky požárníků

Hořet začalo několik minut před polednem. Odpad vzplál na ploše zhruba 20 krát 20 metrů. Nejprve se přesunulo na místo devět jednotek včetně několika dobrovolných. Před 13:00 přijeli další hasiči. Kolik jich je přesně, nelze v tuto chvíli podle mluvčího hasičů specifikovat. Hasiči vyhlásili třetí, tedy druhý nejvyšší, stupeň poplachu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy