První rozchod roku: Mareš a Faltýnová již nejsou pár

jaz
3. 1. 2014 10:59
Vztah moderátora Leoše Mareše a modelky Petry Faltýnové vzal za své. Stali se tak první hvězdnou dvojicí, která v novém roce potvrdila svůj rozchod.
Foto: www.herminapress.cz

Petra Faltýnová opustila před dvěma lety kvůli sedmatřicetiletému moderátorovi svého manžela Simona Štěkla, se kterým má dceru Adrianu.

Jako první o rozchodu informoval server Super.cz, který získal i stanovisko samotného Leoše Mareše. "Nechci se k tomu vyjadřovat. S Petrou jsme prožili nádherné dva roky a nic zlého se mezi námi nestalo."

Pár spolu neměl údajně strávit ani vánoční svátky, během kterých pobývala už Petra s dcerou v Americe.

Leoš Mareš je i přes své avantýry stále ženatý s matkou svých synů Monikou, dlouhou dobu už ale žijí odděleně. Neštěstí v lásce tak kompenzuje pracovními úspěchy.

V uplynulém roce získal na televizi Prima vlastní pořad a zasedal v porotě show Česko Slovensko má talent. Do nového roku sice vstoupil coby nezadaný muž, útěchou mu bude další řada pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska, kterou bude moderovat na televizi Nova

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Lyžař Švancer je třetím nejlepším mladým sportovcem Evropy

Šestnáctiletý akrobatický lyžař Matěj Švancer skončil třetí v zimní části ankety o nejlepšího mladého sportovce Evropy, kterou pořádá Evropský olympijský výbor. Cenu Piotra Nurowského získala italská biatlonistka Linda Zingerleová. Před Švancerem se umístila ještě rakouská sdruženářka Lisa-Marie Hirnerová.

"Moc si toho vážím. Beru to jako odměnu za všechno, co se mi povedlo minulou sezonu. Chtěl bych poděkovat českému i rakouskému týmu a všem, kteří se na mých výsledcích a přípravě podílejí. Zároveň je to pro mě velká motivace do budoucna. Budu se snažit ukázat, že to je zasloužené ocenění, v této sezoně k tomu bude snad dost příležitostí," uvedl Švancer v tiskové zprávě lyžařského svazu.

před 1 hodinou

Policisté na jihu Moravy zadržela dalších 12 migrantů v dodávce

Cizinecká policie v Jihomoravském kraji zadržela na dálnicích dalších 12 běženců, čtyři Syřany a osm Afghánců. Policie to v pátek uvedla na svém twitteru. Běženců zajištěných na jihu Moravy v poslední době přibývá.

Asi tři desítky policistů na akci kontrolovali nákladní vozy, dodávky i autobusy ve čtvrtek, spolu s celníky zkontrolovali přes 400 vozů. Zjistili 12 cizích státních příslušníků, kteří jsou podezřelí z toho, že na české území vstoupili neoprávněně. Na D1 u Ostrovačic kontrolovali dodávku, kterou řídil Syřan s povoleným pobytem v Německu. V dodávce ale byli další čtyři Syřané. Na D2 pak kontrolovali kamion, kdy detektor tlukotu srdce uvnitř odhalil přítomnost lidí. Šlo o osm Afghánců.

"V současnosti ve všech případech probíhá prověřování, jehož úkolem je zjistit okolnosti, za jakých se osoby do vozidel dostaly a jaká byla skutečná úloha jejich řidičů," uvedli policisté.

Zdroj: ČTK
Další zprávy