FOTO Liška a Poláková natočili sitcom za 12 dní

FOTO Liška a Poláková natočili sitcom za 12 dní
Barbora Poláková a Pavel Liška v novém sitcomu České televize s názvem Marta a Věra
Barbora Poláková a Pavel Liška v novém sitcomu České televize s názvem Marta a Věra
Sabina Remundová, Pavel Liška
Sabina Remundová v novém sitcomu České televize s názvem Marta a Věra
Foto: Česká televize / Jan Kroupa
Petra Jansová Petra Jansová
1. 1. 2014 17:14
Nový osmidílný seriál České televize Marta a Věra bude mít premiéru na jaře 2014.

Česká televize chystá na letošní rok mnoho novinek. Jednou z nich bude i osmidílný sitcom s názvem Marta a Věra se Sabinou Remundovou, Barborou Polákovou a Pavlem Liškou v hlavních rolích.

Příběh z kanceláře fiktivního slevového portálu leeevne.cz byl dotočen v říjnu loňského roku a Česká televize by ho měla odvysílat na jaře.

Autorem scénáře je známý scénárista a dramatik Petr Kolečko, který stojí za projekty jako Okresní přebor, Nevinné lži nebo Čtvrtá hvězda

Seriál vznikl během dvanácti natáčecích dní v televizních ateliérech na Kavčích horách.

Další novinkou na obrazovkách bude i původní dvanáctidílný seriál Čtvrtá hvězda nebo retrospektivní projekt s názvem První republika.

 

Právě se děje

před 20 minutami

Růžička bude opět hrát pod svým otcem, ze Sparty míří do Hradce

Hokejový útočník Vladimír Růžička zamířil po odchodu z týmu pražské Sparty do Hradce Králové. Bude tak opět hrát pod vedením svého otce Vladimíra, který se stal začátkem dubna hlavním vládcem střídačky Východočechů. Jednatřicetiletý Růžička uzavřel s Mountfieldem dvouletou smlouvu.

Zkušený útočník posílil ambiciózní klub krátce poté, co byl oznámen odchod jednoho z ofenzivních tahounů v minulé sezoně Matěje Chalupy. Jednadvacetiletý hráč uzavřel v NHL dvouletý kontrakt s Chicagem.

"Již delší dobu jsme sháněli kreativního centra, který by nám pomohl zlepšit přesilové hry, byl silný na puku, úspěšný na vhazování a samozřejmě uměl dát gól. To vše Vláďa splňuje. Slibujeme si od něj především zlepšení přesilových her a produktivity," uvedl pro web královéhradeckého klubu generální manažer Aleš Kmoníček.

před 38 minutami

Kladivář Hájek se blýskl nejlepším českým výkonem od roku 2016

Kladivář Patrik Hájek předvedl na víkendovém mítinku v Kolíně nejlepší český výkon za poslední čtyři roky. Jednadvacetiletý vrhač Dukly Praha zvítězil na Memoriálu Josefa Hájka hodem dlouhým 72,02 metru. Aktuální český vicemistr si zlepšil osobní rekord téměř o pět metrů a zařadil se na desáté místo v historických domácích tabulkách. Dál hodil naposledy v roce 2016 někdejší bronzový medailista z mistrovství světa Lukáš Melich (75,97).

Dnes začne atletická sezona naplno velkolepým projektem českého svazu "Spolu na startu". Závodit se bude na 173 stadionech po celé zemi. V Kladně, Plzni a právě Kolíně budou na startu reprezentanti

Další zprávy