Kevin ze Sám doma v muzice neprorazí. Diváci ho vypískali

jaz
29. 5. 2014 11:57
Herce Macaulay Culkina vyhnali návštěvníci britského klubu Zoo z pódia. Vzduchem létaly i plechovky od piva.
Macaulay Culkin
Macaulay Culkin | Foto: YouTube

Nottingham – Macaulay Culkin se začátkem týdne představil se svou kapelou Pizza Underground na festivalu Dot to Dot v Anglii.

Na pódiu se udržel necelých 15 minut, kdy skupina, která se snaží o parodii rockové kapely The Velvet Underground, utekla před diváky už po třech skladbách.

Ukázka tvorby bizarní kapely
Ukázka tvorby bizarní kapely | Video: YouTube

"Proč házíte ty plechovky? Raději bych je vypil," citoval dětskou hvězdu Nottingham Post, který také zprostředkoval dojmy přítomných fanoušků.

Někteří byli událostí pobaveni, jiní vrhače piva odsuzovali. "Je mi to líto. Myslím, že hudba byla opravdu hrozná, ale není fér bučet a házet na ně plechovky od piva," řekla devatenáctiletá Jess.

Zasahovat musela i ochranka kapely, která se vrhla mezi přítomné a výtržníky vyhodila ven z klubu. Přesto po chvíli Macaulay oznámil konec představení a odvedl kapelu pryč z pódia.

Jestli Culkin sebere odvahu a předstoupí se svým nepochopeným projektem znovu před diváky, čekají ho domluvené koncerty v polovině června v New Yorku. V září hraje kapela zase v Chicagu a Denveru.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy