Brzobohatý a Kuchařová si řekli své ano. Na svatbu pozvali Dyka i plastického chirurga

Magazín ČTK Magazín, ČTK
Aktualizováno 30. 6. 2016 14:22
Muzikant a zpěvák Ondřej Brzobohatý se podruhé žení, bere si o pět let mladší Taťánu Kuchařovou, Miss World z roku 2006. Svatební obřad probíhá od čtvrtečního dopoledne ve strahovském kostele, na oslavu se svatebčané a hosté přesunou za Prahu na soukromou farmu. Píše o tom web Blesk.cz. Zamilovaný pár pozval na svatbu řadu přátel, mezi kterými nechybí moderátor Libor Bouček, zpěvák Matěj Ruppert, režisér Jiří Strach, zpěvák Vojta Dyk nebo plastický chirurg Jan Měšťák. Otázkou zůstává, jaké jméno Kuchařová po svatbě přijme, Brzobohatý si totiž změnil kvůli práci v zahraničí příjmení a jeho celé jméno teď zní Ondřej Brzobohatý Gregor.
Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová
Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová | Foto: Profimedia.cz

V prostorách Strahovského kláštera v Praze dnes uzavřeli sňatek hudebník Ondřej Gregor, rodným jménem Brzobohatý, a modelka a Miss World z roku 2006 Taťána Kuchařová. Své ano si řekli v bazilice Nanebevzetí Panny Marie. Církevní obřad provázel velký zájem médií a přísná bezpečnostní opatření.

Před hlavním vchodem po skončení obřadu na svatebčany marně čekali novináři a přihlížející turisté. Gregor se svojí ženou baziliku po gratulacích opustili zadním vchodem. Odjeli na hostinu konanou na utajovaném místě za Prahou.

Již hodinu před obřadem hlídalo vstup do baziliky pět členů bezpečnostní agentury. Zástupkyně pořádající agentury ČTK sdělila, že není oprávněná sdělovat žádné informace.

Mezi prvními hosty dorazila ženichova sestra Rola Brzobohatá, modelka Linda Vojtová, ve fialovém obleku se objevil s přítelkyní zpěvák a herec Matěj Ruppert. V červených šatech se svým novým přítelem, který je mladší než její syn, přišla za velkého zájmu fotografů matka ženicha Hana Gregorová. "Ondřej už je ve stresu, že nepřijdu," smála se v obležení fotografů.

Mezi hosty dále nechyběli moderátor Libor Bouček, zpěvák Ondřej Ruml, zpěvačka Marta Jandová s manželem a dcerou a mezi posledními přišel v neformálním letním oblečení zpěvák a herec Vojtěch Dyk.

Mezi svatebčany byl také tanečník Jan Onder, se kterým se Kuchařová před třemi lety dostala do finále šestého ročníku soutěže známých osobností StarDance, kde skončili druzí.

Třiatřicetiletý syn zesnulého herce Radka Brzobohatého si podle médií nedávno vzal jméno své matky, není tak zcela jasné, jaké jméno bude mít osmadvacetiletá nevěsta. Z Taťány Kuchařové se může stát Taťána Gregor, Taťána Gregorová nebo i Taťána Gregor(ová) Kuchařová. "Nevím, jaká alternativa to bude, Je to jejich věc, hlavně, že jsou spokojení," řekla ČTK Gregorová s tím, že nejvíce by se jí líbilo, kdyby se nevěsta jmenovala Brzobohatá.

Nové příjmení nevěsty neprozradil ani nikdo z pozvaných hostů vycházejících z baziliky.

Ženich na svatbu přijel autem až těsně před vchod baziliky. Nikomu neposkytl rozhovor a chráněn deštníky před fotografy vešel dovnitř. Podobným způsobem dorazila jako úplně poslední v bílých šatech s dlouhým rozparkem Kuchařová.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Merkelová a Biden vyzvali Rusko, aby stáhlo vojáky od ukrajinských hranic

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Joe Biden ve středu vyzvali Rusko, aby stáhlo své vojáky od ukrajinských hranic a snížilo tak napětí v regionu. Uvedl to mluvčí německé vlády. Americký ministr obrany Lloyd Austin uvedl, že Spojené státy chtějí nadále Ukrajině poskytovat materiální pomoc, píše agentura Reuters.

Vyhrocenou situaci mezi Ruskem a Ukrajinou ve středu Biden a Merkelová probrali při telefonickém hovoru. "Kancléřka a prezident se shodli, že by Rusko mělo snížit počty armádních sil, aby situaci uklidnilo," uvedl mluvčí německého kabinetu Steffen Seibert.

Rusko na východě Ukrajiny v oblastech ovládaných proruskými separatisty a na Krymu v poslední době shromáždilo velké armádní síly. Kyjev varuje, že soustřeďování ruských vojsk u hranic s Ukrajinou znamená riziko ruské ozbrojené agrese, Moskva se však brání, že jen chrání svou bezpečnost. Při obnovených bojích zemřelo podle ukrajinské strany několik vojáků.

Austin, který je společně se šéfem americké diplomacie Antonym Blinkenem v Bruselu, dnes na tiskové konferenci prohlásil, že Washington je připraven Ukrajině pomoci se bránit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy