Časopis Bravo po 24 letech v Česku končí. Proslavila ho sexuální poradna i fotoromán

Magazín Magazín
14. 12. 2015 12:23
Populární časopis pro dospívající vycházel pod hlavičkou vydavatelství Bauer Media 24 let, na českém trhu končí kvůli ekonomickým důvodům, informoval web MediaGuru.cz s odvoláním na generální ředitelku vydavatelství Alenu Černou. Magazínu, který proslavila řada netradičních formátů jako sexuální poradna nebo fotoromán, ročně klesal náklad. V letošním roce se pohyboval na hranici 16 tisíc kusů.
Foto: Bauer Media
 

Právě se děje

před 23 minutami

Czech Point bude od 25. října mimo provoz, odstávka potrvá tři dny

Informační systém Czech Point, ze kterého lze získat například výpis z katastru nemovitostí či rejstříku trestů, bude kvůli přechodu na nové technické vybavení od příštího pátku tři dny mimo provoz. Na jeho kontaktních místech si lidé nebudou moci pořídit žádný výpis ani využít žádnou jinou službu od 25. října 20:00 do 29. října 06:00. Na webu systému to uvedlo ministerstvo vnitra, které projekt řídí. Lidem doporučuje, aby si potřebné výpisy obstarali mimo uvedenou dobu.

Podle vnitra v době odstávky Czech Point nebude v provozu ani úřednický [email protected] a nebude možné se prostřednictvím služby JIP/KAAS přihlásit do řady agendových informačních systémů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy