reklama
 
 

Zloděj ukradl z dánského baru milionovou vodku, která se objevila v seriálu Domek z karet

6. 1. 2018 7:31
Lahev je vyrobena ze tří kilogramů zlata, tří kilogramů stříbra a má navíc kožený řemínek ze závodního auta Monte Carlo 1912. Luxusní vodka se objevila ve třetí sérii seriálu Domek z karet a její hodnota je v přepočtu 27,5 milionu korun.

Z kodaňského baru Café 33 byla začátkem roku ukradena lahev vodky v hodnotě v přepočtu 27,5 milionu korun. Luxusní vodka vyrobená lotyšskou automobilkou Dartz je jediná svého druhu na světě a objevila se také v jednom díle třetí série slavného seriálu Domek z karet. Informaci přinesl dánský deník TV2 Lorry.

Lahev je vyrobena ze tří kilogramů zlata, tří kilogramů stříbra a má navíc kožený řemínek ze závodního auta Monte Carlo 1912.

"Půjčil jsem si ji z Ruska, z firmy Dartz Factory, která vyrábí nejdražší auta a vodku. V mojí kolekci byla půl roku, ne víc," popsal majitel baru Brian Ingberg. "Samozřejmě mě to velmi mrzí. Byla to třešnička na dortu mojí sbírky. Z těch 1200 lahví, které mám, byla tahle velmi speciální," dodal.

Majitel žádá o pomoc

HJÆLP ...har for første gang brug for hjælp ...Nogen har i nat været inde “med nøgle” og stjæle min vodka russo Baltique vodka Som er verden dyreste vodka $ 1,3 mil Dusør gives til dem der kan hjælpe med at finde dem !! Der findes kun den ene flaske i hele verden ... vi har en hel del mere på overvågning , som vi pt ligger hos politiet

Zveřejnil(a) Vodkasamling / Vodkacollection dne 02. Leden 2018

Majitel umístil na Facebook fotky zloděje z kamerového záznamu. A vyzval veřejnost, aby mu pomohla s pátráním. Na YouTube je ke zhlédnutí také celý kamerový záznam.

Ingberg věří, že zloděj měl klíče nebo kopii klíčů baru. "Odešli s jedinou lahví, ačkoliv je jich tam 1200, které si mohli vzít," dodal. Případ vyšetřuje kodaňská policie.

autor: Magazín | 6. 1. 2018 7:31

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama