Žena v opilosti vydražila dům, ráno si nic nepamatovala. Nákup jí připomněl až přítel

Magazín Magazín
28. 9. 2022 14:06
Velšanka Luana Ribeiraová se po jednom vydařeném večírku v opilosti rozhodla vydražit dům na předměstí anglického Leedsu. Ráno si ale svůj čin nepamatovala a její nákup za 20 tisíc liber, v přepočtu zhruba více než 552 tisíc korun, jí tak musel připomenout její naštvaný přítel.
Luana Ribeiraová.
Luana Ribeiraová. | Foto: Profimedia.cz

Do spontánního nákupu nemovitosti se 40letá Velšanka pustila ve stejný den, kdy jí dům ukázala kamarádka. "Moje kamarádka dům nechtěla, protože se jí nelíbila čtvrť, ve které se nachází. Mně se ale líbil a řekla jsem si, že by to mohla být dobrá investice," popsala Luana Ribeiraová britskému bulvárnímu deníku The Daily Star

V ten samý večer odešla do klubu, kde se opila, a po návratu z vydařeného večírku se rozhodla vložit do aukce domu 20 tisíc liber, v přepočtu více než 552 tisíc korun. Kromě toho opilá zavolala realitnímu makléři, který měl nemovitost na starost. 

Když se Ribeiraová probudila s kocovinou, musel jí nákup připomenout přítel.

"Byl naštvaný a nebavil se se mnou," popsala. Teprve později jí připomněl, že ráno v opilosti koupila dům. 

Opilecká historka ale má šťastný konec. S přítelem se sice rozešla, ale dům za rok prodala za dvojnásobek kupní ceny. Za utržené peníze se odstěhovala do Portugalska, kde si založila mediální agenturu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Venezuelská vláda a opozice obnovily jednání, USA v reakci zmírnily sankce

Venezuelská vláda a opozice se dnes vrátily k rozhovorům, které loni v říjnu uvázly na mrtvém bodě. Washington v reakci povolil americkému ropnému gigantu Chevron částečně obnovit své aktivity ohledně těžby ropy ve Venezuele. Chevron tam přestal těžit kvůli sankcím, které vůči autoritářskému režimu prezidenta Nicoláse Madura zavedla vláda předchozího amerického prezidenta Donalda Trumpa. 

Zástupci venezuelské vlády a opozice dnes v mexické metropoli podepsali dílčí dohodu, v níž správu několika miliard dolarů zmrazených v zahraničních bankách svěřily OSN. Venezuelská aktiva budou postupně rozmrazována, aby zmírnila humanitární krizi v této jihoamerické zemi. Finance by mohly být využity například na zlepšení stavu zdravotnictví či elektrické sítě.

Americké ministerstvo financí uvedlo, že společnost Chevron může částečně obnovit aktivity společného podniku s venezuelskou státní firmou PDVSA, musí ale zajistit, že PDVSA nebude dostávat žádné příjmy z prodeje ropy společnosti Chevron.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na Karvinsku usmrtil vlak člověka. Provoz na trati vedoucí i do Polska, stojí

Na železniční trati mezi Bohumínem a Dětmarovicemi na Karvinsku srazil okolo 18:00 vlak člověka, který na místě zemřel. Provoz na trati vedoucí i na Slovensko a do Polska je přerušený. Řekla to policejní mluvčí Kateřina Kubzová.

"Bližší informace zatím nejsou známy. Okolnosti události zjišťují policisté, kteří jsou v tuto chvíli na místě," řekla mluvčí. Neštěstí se stalo poblíž dětmarovické elektrárny. Trať z Dětmarovic vede jednak přes Petrovice u Karviné do Polska a jednak do Českého Těšína a dál na Slovensko. Podle webu Českých drah potrvá přerušení provozu předběžně do 21:50.

Další zprávy