Bizarní trend na TikToku. Běžící uživatelé nesou záchod, kozu nebo plný hrnec

lis lis
10. 9. 2022 13:46
TikTokem se šíří bizarní trend. Lidé natáčí videa, jak běhají s nahodilými objekty na píseň Ring of Fire od zpěváka Johnnyho Cashe. Videa s utíkajícími uživateli, co nesou třeba kozu, záchod, obří hrnec s fazolemi a další nesmyslné předměty, které jsou po ruce, mají na sociální síti miliony zhlédnutí.
Video: Aktuálně.cz, TikTok

Uživatelé TikToku běhají po ulicích jako blázni s náhodnými předměty či zvířaty v náručí. Nejnovější trend sociální sítě je podle uživatelů nejvíc nahodilý ze všech dosavadních výzev. "Miluju tahle videa. Upřímně mě rozesmívají tím, jak jsou naprosto mimo logiku a nedávají smysl," uvedla uživatelka Mads.

Výzva, které se říká podle známé písně Johnnyho Cashe Ring of Fire hrající v pozadí, spočívá v tom, že se uživatelé natáčí, jak běhají po ulici s nahodilými objekty. Často se u toho tváří nepřítomně. "Kdokoliv začal s tímto trendem, děkuji mu," napsala tiktokerka Despina Shiepis. Bizarní videa získala na TikToku miliony zhlédnutí a statisíce lajků.

Uživatelé sociální sítě tak nesou třeba záchod, sklenice s mlékem, obří hrnec s fazolemi, ale i nejrůznější zvířata od kozy, kohouta po malá prasátka. Čím bizarnější objekt lidé najdou, tím více se ostatní tiktokeři smějí. "Miluju chaotickou povahu tohoto trendu," vysvětlil na TikToku uživatel Billy Warnecke.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy