reklama

Zeiss

Krásné nové stroje. Přes potíže s covidem přichází podzimní vlna nových fotoaparátů

Krásné nové stroje. Přes potíže s covidem přichází podzimní vlna nových fotoaparátů

Přes potíže s covidem představily firmy vyrábějící fotoaparáty v posledním měsíci řadu novinek, které zřejmě cílí na předvánoční trh.

Zahrada slastí v Dubaji a devět dalších příběhů. Nejlepší fotky z celosvětové soutěže Zeiss Award

Zahrada slastí v Dubaji a devět dalších příběhů. Nejlepší fotky z celosvětové soutěže Zeiss Award
Prohlédnout si 20 fotografií
Nick Hannes: Zahrada slastí. Ukázka ze souboru, který zvítězil v soutěži Zeiss Photography Awards. Na snímku je plovoucí vila v Dubaji.
Kicia Randagiaová: Výběry. Ukázka ze souboru, který postoupil do finále Zeiss Photography Awards. Zachycuje život autorčiny dcery, odehrávající se střídavě na polské vesnici a v Římě.



Image Description: Contact with real animals vs stuffed animals 

Series Name: Scelte

Series Description: 2011-2016 "Scelte" is a doublelife, the double life of Siria: my daughter. Divided between two countries, Poland and Italy. Divided between two totally different worlds, a rural village in Poland and a metropolis like Rome . Not many children have the same luck of Syria, to live two very different realities . Choices will and must be made, and she will do it, but for now she is hanging in the balance and enjoys both the realities of her life .

Copyright: © Kicia Randagia, Poland, Shortlist, ZEISS Photography Award
reklama
Nejnovější zprávy do e-mailu
Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.
reklama
reklama
Zprávy
  • Domácí
  • Zahraničí
  • Ekonomika
  • Datavize
  • Auto
Názory
  • Komentáře
  • Podcasty
  • Na Dotek
  • Podivné zločiny
  • Co z tebe bude?!
Sport
  • Fotbal
  • Hokej
  • Tenis
  • Motorismus
  • Biatlon
  • Ostatní sporty
Spotlight
  • Video
  • Den v 60 sekundách
  • Historky z placu
  • Zpátečka
  • Politické bizáry
  • My, kdysi
Kultura
  • Film a televize
  • Hudba
  • Klasická hudba
  • Literatura
  • Divadlo
  • Umění
Lifestyle
  • Magazín
  • Žena
  • Bydlení
  • Cestování
  • Foto
  • Kvízy
Speciály
  • Chytré Česko
  • My a deziformace
  • Vize město
  • Porodnictví
  • Změna směru
  • BeNative
Tiráž  |  Napište nám  |  RSS  |  Hlavní zprávy do e-mailu

Centrum.cz  |  Atlas.cz 1999 – 2025 © Economia, a.s.  |  O nás  |  Všechny služby  |  Volná místa

Inzerce  |  Služby firmám  |  Všeobecné podmínky  |  Cookies  |  Nastavení soukromí  |  Ochrana osobních údajů  |  Zpracování osobních údajů  |  AV služby a přístupnost  |  Nápověda

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků, je bez souhlasu Economia, a.s. zapovězeno.
Bez souhlasu Economia, a.s. je zapovězeno též rozmnožování obsahu pro účely automatizované analýzy textů nebo dat podle ustanovení § 39c autorského zákona.