reklama
 
 

Vyhrajte volné vstupenky na Cirkopolis v Akropoli!

5. 4. 2013 12:24
Nabízíme dvakrát dvě vstupenky na 8. dubna

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz vstupenky na představení projektu Cirkopolis v pražském Paláci Akropolis. Nabízíme dvakrát dva volné vstupy na představení, které se uskuteční 8. dubna od 20 hodin.

Soutěžit lze do pátku 5. dubna do 14 hodin. Výherce budeme informovat mailem, jejich jména budou zapsaná na guestlistu před představením.

V projektu Cirkopolis se setkají hosté ze čtyř zemí Evropy a společně na základě improvizací vytvoří unikátní celovečerní představení. Režie se zhostí Albin Warette renomovaný francouzský režisér, který svým osobitým přístupem k cirkusovému umění ovlivňuje vývoj nového cirkusu v Evropě.  Sekundovat mu bude geniální novocirkusové dítě z Finska Niklas Blomberg nebo Quim Giron z Katalánska. Součást týmu budou tvořit i čtyři umělci z České republiky.

Divadelní dramaturgie Paláce Akropolis se po nástupu dramaturga Petra Boháče rozkročila do čtyř základních směrů a jedním z nich je právě nový cirkus. Pro projekt Cirkopolis byla navázána spolupráce s Šárkou Maršíkovou a Cirqueonem.

Představení Cirkopolis vol. 1 má několik nej. Bude vytvořen pouze pro Palác Akropolis, uvidí jej pouze pražské obecenstvo a umělci participující na projektu se setkají pouze za tímto účelem. Mají jednoznačné zadání: jeden týden, jedno téma a svou profesionalitu a nadšení. Jména jako Albin Warette - francouzský režisér, Niklas Blomberg a Quim Giron- špičky severského nového cirkusu, předznamenávají, že se máme na co těšit. I přesto jde o obrovský risk, co nakonec vznikne.

 

autor: Kultura | 5. 4. 2013 12:24

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama