Vyhrajte album Freak Show od kapely Fru Fru!

Kultura Kultura
17. 3. 2013 13:54
Deset výherců získá album Fru Fru ve formátu FLAC
Foto: Indies Scope

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz nové album kapely Fru Fru. Deset vylosovaných získá možnost stáhnout si album Freak Show ve formátu FLAC přímo od vydavatele Indies Scope.

Kapela Fru Fru kombinuje prvky popu, rocku, funku i jazzu i na nejpřístupnějším albu své historie.

Foto: Indies Scope

Freak Show kapela připravovala ho více než rok spolu s producentem Milanem Cimfem, který album nahrával, a poté smíchal ve studiu Sono. Na výsledné nahrávce je to znát. Steeldrumy, které používá leader a zpěvák Václav Bartoš znějí tak, jako by je nahrávali  za mořem a hostující saxofony Marcela Bárty či hammondky Jana Coufala se objevují v těch správných chvílích a jen podtrhují celkový dotažené album. Vyslovenou třešničkou na albu je hostování známé české zpěvačky, která tak oplácí vokální účast Václava Bartoše na albu Baromantika.

Nedílnou součásti  Fru Fru jsou i videoklipy. Na úvodní skladbu Pánská Freak Show ho natočil Tomáš Matonoha, na kterém se autorsky i herecky podílela řada známých herců. Ve videoklipu se dozvíte, zda se ženám více líbí vysportovaní jedinci nebo prostě jen opravdový chlapi.

Na straně „opravdových chlapů" zahráli Petr Čtvrtníček, Tomáš Matonoha, Lukáš Pavlásek nebo Oldřich Navrátil, zatímco vymakaného sportovce si zahrál Zdeněk Moravec ze skupiny DeaMen. Moderátorského postu se ujal talentovaný herec Jakub Žáček. Za ženskou část publika se do natáčení videoklipu zapojila i Nela Boudová. Fru Fru nyní připravují další dva videoklipy.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Prototyp nové rakety SpaceX explodoval na testovací rampě, nehoda nesouvisí se sobotním startem

Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX dnes explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou hlášeny.

V sobotu má raketa Falcon 9, která rovněž patří SpaceX, vynést do vesmíru na druhý pokus z floridského Mysu Canaveral loď Crew Dragon s dvojčlennou posádkou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy