Videoherní série Assassin's Creed se dočká vlastního seriálu, natočí ho Netflix

Magazín Magazín
27. 10. 2020 15:01
Netflix natáčí akční seriál na motivy úspěšné videoherní série Assassin's Creed. Na sociálních sítích to oznámil animovaným červeným logem.
Assassin’s Creed: Valhalla
Assassin’s Creed: Valhalla | Foto: Ubisoft

Seriál je součástí dohody mezi Ubisoftem, který videoherní sérii produkuje, a Netflixem. Výkonnými producenty jsou Jason Altman a Danielle Kreinik. "Máme radost, že s Netflixem natočíme seriál a prohloubíme svět Assassin's Creed," citoval web Variety Altmana.

Assassin's Creed patří mezi nejslavnější videoherní série, první díl si mohli hráči zahrát před již v roce 2007, tehdy pronikli do dlouhověkého boje mezi asasíny a templáři. Od té doby se podívali do staré Paříže či Londýna, šplhali po pyramidách starověkého Egypta nebo navštívili antické Řecko.

Nový díl série s podtitulem Valhalla vyjde 10. listopadu a hráče zavede do vikingských dob konce 9. století. Na hře pracovalo 15 studií po celém světě a slibuje i hromadné bitvy a nájezdy na anglická města.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy