VIDEO Lana Del Rey je v Tropicu Evou i Ježíšovou matkou

Kultura Kultura
Aktualizováno 8. 12. 2013 20:00
Podívejte se na ukázku z krátkého filmu Tropico s Lanou Del Rey.
Foto: Aktuálně.cz

Video - Fanoušci popové krásky Lany Del Rey se dočkali. Tropico, krátký film "o hříchu a vykoupení" v hlavní roli samozřejmě s Lanou a jejími s písněmi Body Electric, Gods and Monsters a Bel Air, má 27 minut a režíroval jej Anthony Mandler, produkoval Rick Rubin.

Tropico přináší modernizovaný biblický příběh a odehrává se v Ráji, kde Lana vystupuje jako pramáti lidstva Eva, ale také Ježíšova matka Marie. Ježíš se na plátně objeví také s Elvisem Preslyem, Johnem Waynem či Marylin Monroe. Po Lanině boku se jako její partner objeví model Shaun Ross.

Částečně se ale snímek odehrává i v LA v prostředí gangů, kam se ústřední dvojice přenese po scénce se zakázaným ovocem a hadem. Z Lany se stane striptérka, z jejího partnera chlápek s pistolí. A v postmoderním třeštění dojde i na Ginsbergovo Kvílení...

Režisér Mandler pro zpěvačku už natočil videa k songům Ride a National Anthem. A pro Lanu tak končí velmi úspěšný rok, v němž se dostala na vrcholy hitparád s hitem Summertime Sadness a její píseň byla také součástí soundtracku k filmu Velký Gatsby. Na premiéře snímku Tropico ohlásila, že příští rok vydá nové album s názvem Ultraviolence.

Lana Del Rey - Tropico (Trailer)
Lana Del Rey - Tropico (Trailer) | Video:
Lana Del Rey - Official Video Body Electric - TROPICO
Lana Del Rey - Official Video Body Electric - TROPICO | Video:
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy