VIDEO Mimina nenosí čáp? Rodiče mluví poprvé s dětmi o sexu

jaz
12. 1. 2015 8:20
Velmi trapné chvilky si prožili protagonisté videa, ve kterém se snažili své potomky vůbec poprvé zasvětit do tajů lidské reprodukce.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Video – Server Cut.com zveřejnil video s osmi rodinami, které se pokoušely se svými dětmi promluvit o sexu. Všichni se úkolu zhostili s odhodláním, ovšem někteří se na půli cesty rozmysleli a sklouzli k osvědčeným "včeličkám".

Děti se poprvé dozvědí pravdu.
Děti se poprvé dozvědí pravdu. | Video: YouTube

"Víš, jaký je rozdíl mezi mnou a maminkou?“ zeptal se otec své dcery. "Ty máš větší ruce než ona," odpověděla bezelstně dívenka. "Ano, to je pravda, ale co musíme udělat, abychom měli dítě?" pokračuje otec. "Spolupracovat,“ odpoví dcera. A tak začínala konverzace u většiny z nich.

"Vagína? To je jako nějaká díra, jako je iglú?" dotazoval se nechápavě chlapec ukazující své matce na břicho.

Notně nervózní rodiče, kteří měli před kamerou a dětmi vyslovit názvy pohlavních orgánů, si během natáčení uvědomili, že to zase tak jednoduché nebude, a jejich verze, jak je to vlastně s tím plozením dětí, vyzněly mnohdy opravdu nešťastně.

Dívenka si zamračeně vyslechla svého nervózního otce.
Dívenka si zamračeně vyslechla svého nervózního otce. | Foto: YouTube

Někteří se chtěli vyhnout doslovnému popisu plození dětí tím, že používali výrazy jako speciální tanec nebo si pomáhali metaforami. "Kapsa je vagína. A když chceme mít miminko, musí táta dát svůj penis do kapsy," snaží se červenající otec mluvit se svou dcerou narovinu.

Nervozita rodičů ale není nic proti reakci dětí. Některé byly beze studu překvapené nově nabytou informací nebo si hned ze začátku přikrývaly uši. "To je nechutné, to neděláte, že ne?“ odmítal se smířit s realitou malý chlapec.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Někdejší Trumpův právník Cohen znovu nastoupil do vězení

Někdejší právník amerického prezidenta Donalda Trumpa Michael Cohen znovu nastoupil do vězení poté, co jej v květnu úřady propustily do domácího vězení kvůli obavám, že by mohl přijít do styku s lidmi nakaženými koronavirem. Americké úřady podle Cohenova právníka došly k závěru, že někdejší Trumpův důvěrník porušil podmínky, na jejichž základě byl propuštěn do domácího vězení, napsal server televize CNBC.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Americké úřady se bojí, že by se Epsteinova přítelkyně mohla po svém zatčení zabít. Nosí proto i oblek z papíru

Americké federální úřady se obávají, že by dlouholetá přítelkyně zesnulého finančníka Jeffreyho Epsteina Ghislaine Maxwellová mohla po svém zatčení spáchat ve vězení sebevraždu. Sebrali jí proto veškeré látkové oblečení a povlečení a dali jí namísto toho oblek z papíru, napsala agentura AP s odkazem na nejmenovaný informovaný zdroj.

Maxwellová je nyní ve federální věznici ve městě New York. Tamní vězeňská služba přitom přijala výjimečná opatření, jejichž cílem je zajistit, aby si zadržená neublížila sama nebo ji nenapadli spoluvězni, uvedl zdroj AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy