reklama
 
 

VIDEO Mimina nenosí čáp? Rodiče mluví poprvé s dětmi o sexu

12. 1. 2015 8:20
Velmi trapné chvilky si prožili protagonisté videa, ve kterém se snažili své potomky vůbec poprvé zasvětit do tajů lidské reprodukce.

Video – Server Cut.com zveřejnil video s osmi rodinami, které se pokoušely se svými dětmi promluvit o sexu. Všichni se úkolu zhostili s odhodláním, ovšem někteří se na půli cesty rozmysleli a sklouzli k osvědčeným "včeličkám".

"Víš, jaký je rozdíl mezi mnou a maminkou?“ zeptal se otec své dcery. "Ty máš větší ruce než ona," odpověděla bezelstně dívenka. "Ano, to je pravda, ale co musíme udělat, abychom měli dítě?" pokračuje otec. "Spolupracovat,“ odpoví dcera. A tak začínala konverzace u většiny z nich.

"Vagína? To je jako nějaká díra, jako je iglú?" dotazoval se nechápavě chlapec ukazující své matce na břicho.

Notně nervózní rodiče, kteří měli před kamerou a dětmi vyslovit názvy pohlavních orgánů, si během natáčení uvědomili, že to zase tak jednoduché nebude, a jejich verze, jak je to vlastně s tím plozením dětí, vyzněly mnohdy opravdu nešťastně.

Někteří se chtěli vyhnout doslovnému popisu plození dětí tím, že používali výrazy jako speciální tanec nebo si pomáhali metaforami. "Kapsa je vagína. A když chceme mít miminko, musí táta dát svůj penis do kapsy," snaží se červenající otec mluvit se svou dcerou narovinu.

Nervozita rodičů ale není nic proti reakci dětí. Některé byly beze studu překvapené nově nabytou informací nebo si hned ze začátku přikrývaly uši. "To je nechutné, to neděláte, že ne?“ odmítal se smířit s realitou malý chlapec.

autor: jaz | 12. 1. 2015 8:20

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama