VIDEO Mimina nenosí čáp? Rodiče mluví poprvé s dětmi o sexu

jaz
12. 1. 2015 8:20
Velmi trapné chvilky si prožili protagonisté videa, ve kterém se snažili své potomky vůbec poprvé zasvětit do tajů lidské reprodukce.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Video – Server Cut.com zveřejnil video s osmi rodinami, které se pokoušely se svými dětmi promluvit o sexu. Všichni se úkolu zhostili s odhodláním, ovšem někteří se na půli cesty rozmysleli a sklouzli k osvědčeným "včeličkám".

Děti se poprvé dozvědí pravdu.
Děti se poprvé dozvědí pravdu. | Video: YouTube

"Víš, jaký je rozdíl mezi mnou a maminkou?“ zeptal se otec své dcery. "Ty máš větší ruce než ona," odpověděla bezelstně dívenka. "Ano, to je pravda, ale co musíme udělat, abychom měli dítě?" pokračuje otec. "Spolupracovat,“ odpoví dcera. A tak začínala konverzace u většiny z nich.

"Vagína? To je jako nějaká díra, jako je iglú?" dotazoval se nechápavě chlapec ukazující své matce na břicho.

Notně nervózní rodiče, kteří měli před kamerou a dětmi vyslovit názvy pohlavních orgánů, si během natáčení uvědomili, že to zase tak jednoduché nebude, a jejich verze, jak je to vlastně s tím plozením dětí, vyzněly mnohdy opravdu nešťastně.

Dívenka si zamračeně vyslechla svého nervózního otce.
Dívenka si zamračeně vyslechla svého nervózního otce. | Foto: YouTube

Někteří se chtěli vyhnout doslovnému popisu plození dětí tím, že používali výrazy jako speciální tanec nebo si pomáhali metaforami. "Kapsa je vagína. A když chceme mít miminko, musí táta dát svůj penis do kapsy," snaží se červenající otec mluvit se svou dcerou narovinu.

Nervozita rodičů ale není nic proti reakci dětí. Některé byly beze studu překvapené nově nabytou informací nebo si hned ze začátku přikrývaly uši. "To je nechutné, to neděláte, že ne?“ odmítal se smířit s realitou malý chlapec.

 

Právě se děje

Aktualizováno teď

Cizinci, kteří v Praze brutálně napadli číšníka, si odsedí pět let ve vězení

Bratři Armin a Aräsh Nahviovi z Nizozemska si odpykají 5,5 roku a pět let vězení za loňské brutální napadení číšníka v centru Prahy. Pražský vrchní soud potvrdil, že muži spáchali těžké ublížení na zdraví, nikoliv pokus o vraždu, jak skutek kvalifikovala státní zástupkyně. Arminovi snížil odvolací senát trest o půl roku, Aräshovi výši původního trestu potvrdil. Součástí verdiktu je i desetileté vyhoštění obou bratrů z ČR.

Devětadvacetiletý Armin a o tři roky starší Aräsh přicestovali v dubnu 2018 do české metropole s dalšími přáteli na rozlučku se svobodou. Na zahrádce restaurace u obchodního centra Quadrio se skupina dostala do sporu s obsluhou, protože si do podniku přinesla vlastní alkohol a odmítala odejít. Z následné bitky vyšel nejhůře číšník, který přispěchal na pomoc manažerovi restaurace. Po útoku zůstal ležet v bezvědomí s komplikovanými zlomeninami lebky a s krvácením do mozku. Musel se podrobit několika operacím a zažádal si o invalidní důchod.

Zdroj: ČTK
před 23 minutami

Policie v Londýně zakázala další protesty hnutí Extinction Rebellion

Londýnská policie zakázala další protesty členů ekologického hnutí Extinction Rebellion (Vzpoura proti vyhynutí) v britské metropoli. V prohlášení z pondělního večera podle BBC varovala, že kdo se demonstrací zúčastní od pondělních 22:00 SELČ, může být zatčen. Někteří aktivisté ale v úterý podle agentury Reuters v protestech pokračovali, jejich cílem se stalo sídlo ministerstva dopravy.

Jedna ze zakladatelek hnutí vyšplhala nad vchod do budovy na protest proti plánovanému projektu trati pro vysokorychlostní vlaky, který si podle kritiků vyžádá kácení lesů. Pak se snažila kladivem rozbít skleněnou výplň. Aktivistku nakonec sundal jeden z policistů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy