VIDEO Mimina nenosí čáp? Rodiče mluví poprvé s dětmi o sexu

jaz
12. 1. 2015 8:20
Velmi trapné chvilky si prožili protagonisté videa, ve kterém se snažili své potomky vůbec poprvé zasvětit do tajů lidské reprodukce.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Video – Server Cut.com zveřejnil video s osmi rodinami, které se pokoušely se svými dětmi promluvit o sexu. Všichni se úkolu zhostili s odhodláním, ovšem někteří se na půli cesty rozmysleli a sklouzli k osvědčeným "včeličkám".

Děti se poprvé dozvědí pravdu.
Děti se poprvé dozvědí pravdu. | Video: YouTube

"Víš, jaký je rozdíl mezi mnou a maminkou?“ zeptal se otec své dcery. "Ty máš větší ruce než ona," odpověděla bezelstně dívenka. "Ano, to je pravda, ale co musíme udělat, abychom měli dítě?" pokračuje otec. "Spolupracovat,“ odpoví dcera. A tak začínala konverzace u většiny z nich.

"Vagína? To je jako nějaká díra, jako je iglú?" dotazoval se nechápavě chlapec ukazující své matce na břicho.

Notně nervózní rodiče, kteří měli před kamerou a dětmi vyslovit názvy pohlavních orgánů, si během natáčení uvědomili, že to zase tak jednoduché nebude, a jejich verze, jak je to vlastně s tím plozením dětí, vyzněly mnohdy opravdu nešťastně.

Dívenka si zamračeně vyslechla svého nervózního otce.
Dívenka si zamračeně vyslechla svého nervózního otce. | Foto: YouTube

Někteří se chtěli vyhnout doslovnému popisu plození dětí tím, že používali výrazy jako speciální tanec nebo si pomáhali metaforami. "Kapsa je vagína. A když chceme mít miminko, musí táta dát svůj penis do kapsy," snaží se červenající otec mluvit se svou dcerou narovinu.

Nervozita rodičů ale není nic proti reakci dětí. Některé byly beze studu překvapené nově nabytou informací nebo si hned ze začátku přikrývaly uši. "To je nechutné, to neděláte, že ne?“ odmítal se smířit s realitou malý chlapec.

 

Právě se děje

před 13 minutami

V Jeseníkách byl vyhlášen třetí lavinový stupeň z pětibodové škály, znamená značné nebezpečí.

V Jeseníkách byl vyhlášen třetí lavinový stupeň. Během posledních 24 hodin v Jeseníkách připadlo 25 centimetrů sněhu, v 1300 metrech nad mořem leží okolo 110 centimetrů sněhu, na závětrných lavinových svazích je sněhu uloženo více, uvedl dnes na stránkách jesenické horské služby dispečer Jiří Hejtmánek.

"Díky teplotám hluboko pod bod mrazu se ve sněhové pokrývce vytvořila kritická vrstva z hranatozrnitého sněhu. Po prolomení se do této vrstvy je velká pravděpodobnost uvolnění laviny dodatečným zatížením lyžaře," uvedl Hejtmánek. Lidé podle něj nemají vstupovat na svahy prudší než 30 stupňů.

Třetí stupeň označují odborníci za kritickou nebo velmi zrádnou situaci. Je obvykle vyhlašován ve 30 procentech zimního období a odehraje se při něm až polovina všech případů lavinových nehod. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy