VIDEO Češi natočili pomocí dronu GTA ve skutečném životě

pv
4. 5. 2015 15:53
Krátkého videa si všimly i zahraniční servery, které jsou nadšené především z pilota dronu, jenž video snímal.
Češi dronem natočili GTA ve skutečném životě | Video: Youtube / Vojta Paul

Praha – Český Youtuber Vojta Paul natočil video, které přenáší legendární počítačovou hru GTA 2 do skutečného života. Pomocí dronu nasnímal několik svých spolupracovníků, kteří sehráli scénku jako vystřiženou ze skutečné hry.

Hlavní hrdina zde utíká policistům, krade auta, nebo sleduje válku gangů, která zuří na ulicích. To vše v kulisách Valašského Meziříčí, kde se video natáčelo. Ten správný český nádech tak scénce dodávají nejenom klidné ulice maloměsta, ale také Škoda Felicia či Fiat Punto, kterými se hrdina prohání.

Nostalgického videa si všimly i zahraniční herní servery, které jsou nadšené především z pilota dronu, jímž byla scénka natočena. "Pokud se vám někdy povedlo řídit dron pět minut bez toho, aniž byste sletěli na zem nebo do něčeho nabourali, tak pochopíte schopnosti pilota, který video natáčel," napsal reportér PC Gameru Shaun Prescott.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy