UFO nad Londýnem: Vyfotili ho za bílého dne

Report
31. 3. 2009 16:05
Londýn - Jen krátce poté, co britské ministerstvo obrany odtajnilo své archivy schraňující svědectví o UFO, hlásí ostrovní země další pozorování létajících talířů.

Fotografie zachycená službou Google Street View, namátkou monitorující ulice, ukazuje devět kulatých objektů, které se v pravidelných šicích vznášejí nad střechami ulice Wolverley ve východním Londýně.

Podivnou událost ze snímku potvrzují i očití svědci, napsal britský deník The Sun.

Osmnáctiletý Faye Sharpe podle listu uviděl devět stříbrných koulí, když v ulici vyhlížel své kamarády.

"Nejdřív jsem si myslel, že jsou to letadla, ale byla příliš blízko u sebe. Možná to bylo UFO," vypráví Sharpe.

Ostatní, kteří o svém zážitku promluvili do médií, se shodují na tom, že šlo o něco velice zvláštního.

"Je to rozhodně nejpodivnější věc, jakou jsem kdy v téhle čtvrti viděla," zamýšlí se nad záhadným výjevem 44letá Oriele Calvertová.

Nadšený ufolog

Nové pozorování doslova nadchlo britského ufologa Nicka Popea, který v minulosti pracoval pro tamní ministerstvo obrany a zabýval se právě vyšetřováním nahlášených setkání s mimozemšťany.

"Snímek ukazuje devět létajících objektů v takřka dokonalé formaci. Něco takového dokáže jen akrobatická skupina Red Arrows - jenže ta to nebyla," říká o nejnovějším pozorování údajného UFO Pope.

"Prošel jsem všechny možnosti, které by tento jev vysvětlovaly, ale odpověď jsem nenašel," krčí rameny ufolog.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy