Moderátor se "zbořil" ve studiu. Strhnul s sebou i kolegyni a vzniknul virální hit

pru pru
21. 5. 2023 8:30
Moderátoři americké televizní stanice WSYX pobavili ve vysílání sebe i své diváky. Když hlasatel Kurt Ludlow hovořil o deštivém počasí, propukl najednou ve spontánní záchvat smíchu. V tu chvíli se neudržela ani jeho kolegyně Jessica Ralstonová, která se stejně jako on začala nekontrolovaně smát. Z trapných momentů je poté vysvobodila režie a do programu zařadila předpověď počasí.
Moderátor Kurt Ludlow propukl najednou ve spontánní záchvat smíchu. | Video: Twitter/WSYX

Moderátor Ludlow hovořil v pořadu, který se vysílal na konci dubna na lokální stanici v americkém státě Ohio, o nepříznivém počasí a špatné dopravní situaci. Jakmile doříkával větu o tom, že si lidé nemají zapomenout deštníky, začal se bezdůvodně chichotat. "Dobré ráno a díky, že se díváte. Je pátek 28. dubna," říkal již za nekontrolovaného smíchu. Jeho kolegyně se od něj v tu ránu "nakazila" a taktéž nebyla schopná pokračovat ve vysílání.

Na záznamu je pak patrné, jak se postupně začal smát i celý štáb. Po pár desítkách sekund, kdy se moderátor jen omlouval a nadále se smál, zařadila režie do vysílání předpověď počasí. Na obrazovkách se pak objevil viditelně pobavený kolega, který začal vtipkovat. "Máte jednu minutu, abyste se dali dohromady. Jasné?" řekl z legrace a pokračoval ve svém vstupu.

Video zveřejnila na svých sociálních sítích samotná televizní stanice. Záběry pak získaly na Facebooku i Twitteru tisíce zhlédnutí. "A víte, co je na tom nejlepší? Nic vtipného se nestalo. Chichotání přišlo z ničeho nic. Byl to pro nás dlouhý a náročný týden. Potřebovali jsme se trochu pobavit. Děkujeme, že se smějete s námi," uvedla v komentářích moderátorka Ralstonová.

Uživatelé se na sociálních sítích také bavili tím, jaký hlas z moderátora během jeho záchvatu smíchu vycházel. "Miluju váš smích a hlas, který zní jako Mickey Mouse," uvedla jedna z komentujících na Facebooku. "Skvělé zpravodajství! Všichni potřebujeme humor, který je vidět. Skvělá práce, lidi," dodala další z uživatelek.

Nekonečný "trapas" v živém vysílání. Moderátorka chybu režie řešila nezvyklým krokem (7. 5. 2023)

„Toto je BBC News,“ odhlásila se v živém vysílání britská moderátorka Lukwesa Buraková v domnění, že již nebude na obrazovce. | Video: BBC News
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 15 minutami

České dráhy zahájily prodej lístků na noční vlaky k Baltskému moři

České dráhy zahájily prodej lístků na noční sezonní vlaky do Polska k Baltskému moři. Vlaky budou jezdit z Bohumína do mořských letovisek od 23. června do 3. září. Společnost to uvedla v tiskové zprávě. Ceny začínají na 578 korunách za jednosměrnou jízdenku. Do Polska k Baltskému moři jezdí z Prahy také autobusy FlixBus.

Noční vlaky Českých drah budou vyjíždět z Bohumína do Polska každý den. Do Kolobřehu pojede spoj Pirat v 21:18 s příjezdem po osmé ranní. V tomto vlaku nebude lůžkový vůz, lze zakoupit lístky pouze do klasických vozů první a druhé třídy. Dva lůžkové vozy nabídne druhý spoj Wydmy, který pojede z Bohumína do mořských letovisek Hel a Leba přes města Gdaňsk a Gdyně. Vyjíždět bude v 19:14, v Gdaňsku bude před pátou ráno, v poslední zastávce Leba zhruba v půl osmé ráno.

Cena jednosměrné jízdenky začíná na 578 korunách. Do prvního spoje do Kolobřehu 23. června lze podle dnešní nabídky e-shopu Českých drah zakoupit lístek za 699 Kč.

Zdroj: ČTK
před 38 minutami

Cena plynu je poprvé za dva roky pod 24 eury za megawatthodinu

Velkoobchodní ceny plynu pro evropský trh pokračují v poklesu na další dvouletá minima, což by mohlo přinést úlevu spotřebitelům a podnikům, kteří v minulém roce platili vysoké účty za energie. Cena klíčového termínového kontraktu na plyn s dodáním v příštím měsíci dnes dopoledne ve virtuálním obchodním uzlu Title Transfer Facility (TTF) v Nizozemsku sestoupila až na 23,50 eura (zhruba 557 Kč) za megawatthodinu (MWh). To představuje nejnižší úroveň od června 2021, uvedla agentura DPA.

Cena plynu pro evropský trh má klesající tendenci od konce loňského roku a komodita od té doby prudce zlevnila. Její cena se začala zvyšovat předloni a pak výrazně loni na jaře po začátku války na Ukrajině. Rekordních téměř 350 eur za MWh se platilo loni v létě. Zastavení dodávek ruského plynu vyvolalo obavy z energetické krize.

Letos velkoobchodní ceny plynu klesají díky mírnější zimě, opatřením na snížení spotřeby plynu a solidním zásobám a dodávkám. Zásobníky v EU jsou nyní plné zhruba z 66 procent. Cena plynu na burze je teď hluboko pod úrovní administrativně stanoveného stropu v České republice, který činí 2500 Kč za MWh.

Zdroj: ČTK
Další zprávy