"Výbuch" moderátorky v živém vstupu. Opakovaný trapas hosta ji definitivně odboural

Kristýna Pružinová Kristýna Pružinová
23. 3. 2023 14:13
Australan Mark Borlace bojoval ve vysílání tamní televize 9News Adelaide s hledáním správného pozadí při svém online vstupu. Po pár minutách snažení ale omylem zvolil filtr, díky němuž mu na hlavě přistál miniaturní klobouček ve tvaru pizzy. Moderátorka se v tu chvíli neudržela a vybuchla smíchy. Jejich příhoda se nyní stala hitem sociálních sítí.
Host omylem zvolil filtr, díky němuž mu na hlavě přistál miniaturní klobouček ve tvaru pizzy. | Video: 9News Adelaide

Borlace, který působí v automobilové společnosti Royal Automobile Association, vystoupil v pořadu australské televize v úterý přes platformu Zoom. S moderátorkou Alice Monfriesovou se spojil ve chvíli, když se pokoušel najít správný filtr, který by na hovoru jeho pozadí jen rozmazal. Po usilovném snažení si ale místo toho nejprve nastavil fotografii dívky myjící auto a poté obrázek muže potápějícího se s želvou.

"Studiové efekty… Jak se vrátím k rozmazání? Videové filtry," přemýšlel nahlas Borlace, když si najednou moderátorka všimla, jaké faux pas se jejímu hostovi omylem povedlo. Místo rozmazání pozadí se mu na hlavě objevila emoji ve tvaru pizzy. V tu chvíli se moderátorka začala chichotat a svůj smích nemohla ovládnout.

"Dobře, odhlásím se a hned se zase přihlásím," řekl Borlace poté, co si svého kloboučku také všiml. "Dobře. Skvělé!" odvětila mu moderátorka, která si již začala utírat slzy. Po odhlášení hosta pak propukla v ještě větší smích, který nemohla zastavit.

Sestřih jejich příhody zveřejnila australská televize na svých sociálních sítích. V popisku u videa, které se brzy virálně rozšířilo a dostalo se i na stránky světových médií, stanice vtipkovala, že moderátorka se stále ještě nemůže přestat smát.

Z Borlace si poté udělala legraci i jeho vlastní manželka. Vyrobila mu reálný pizza klobouček, který mu do firmy, v níž její muž působí jako vrcholový manažer, přinesla. Fotografie, jak ve vtipné pokrývce hlavy pracuje, pak jeho kolegové zveřejnili na sociálních sítích.

Video: Nejsem kočka, ujišťoval právník při videokonferenci. Zapomněl vypnout roztomilý filtr (10. 2. 2021)

Sekce nejmilejší patálie se Zoomem: Já nejsem kočka, opravdu ne, ujišťuje texaský právník soudce | Video: 394th District Court of Texas
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

České dráhy zahájily prodej lístků na noční vlaky k Baltskému moři

České dráhy zahájily prodej lístků na noční sezonní vlaky do Polska k Baltskému moři. Vlaky budou jezdit z Bohumína do mořských letovisek od 23. června do 3. září. Společnost to uvedla v tiskové zprávě. Ceny začínají na 578 korunách za jednosměrnou jízdenku. Do Polska k Baltskému moři jezdí z Prahy také autobusy FlixBus.

Noční vlaky Českých drah budou vyjíždět z Bohumína do Polska každý den. Do Kolobřehu pojede spoj Pirat v 21:18 s příjezdem po osmé ranní. V tomto vlaku nebude lůžkový vůz, lze zakoupit lístky pouze do klasických vozů první a druhé třídy. Dva lůžkové vozy nabídne druhý spoj Wydmy, který pojede z Bohumína do mořských letovisek Hel a Leba přes města Gdaňsk a Gdyně. Vyjíždět bude v 19:14, v Gdaňsku bude před pátou ráno, v poslední zastávce Leba zhruba v půl osmé ráno.

Cena jednosměrné jízdenky začíná na 578 korunách. Do prvního spoje do Kolobřehu 23. června lze podle dnešní nabídky e-shopu Českých drah zakoupit lístek za 699 Kč.

Zdroj: ČTK
Další zprávy