Stokilová zpěvačka nafotila akty do časopisu

Kristina Winklerová
18. 2. 2009 9:30
Londýn - Zpěvačka oblíbené indie rockové skupiny Gossip je proslulá svou nekonvenčností. Téměř stokilová "křehotinka" tak neměla žádný problém nafotit odvážné akty.
Zpěvačka Beth Ditto
Zpěvačka Beth Ditto | Foto: Report

Příznivci bujných až přebujelých ženských křivek se pohledem na sedmadvacetiletou Beth Ditto mohou pokochat na titulní straně březnového vydání britského magazínu Love.

Její bledou pokožku kromě sbírky tetování a výrazného líčení zdobí jen růžová sukýnka, kterou si přidržuje v klíně.

Extravagantní Američanka je ostatně na své kypré tvary patřičně hrdá a ani při svých vystoupeních si nedělá s vyzývavými kostýmy těžkou hlavu.

Taková, jaká je

Svůdná póza objemné zpěvačky navíc zdobí číslo, které je podle šéfeditorky Katie Grand věnované skutečným křivkám skutečných žen, které ale nejsou obvykle považovány za vzor krásy.

Podle ní je Beth Ditto extrémně zajímavá osobnost s netradičními názory i neobvyklým pohledem na svět.

"Není to překvapivé a zároveň úžasné, že existuje taková ikonická postava, která ale nemá v pase šedesát centimetrů? Je ráda sama sebou a je spokojená s tím, jaká je," svěřila se nadšená šéfeditorka serveru DailyMail.co.uk

Zpěvačka s nadváhou ale nepředvedla své nahé tělo poprvé. V roce 2007 se svlékla pro titulní stranu hudebního časopisu NME.

Při této příležitosti zároveň předvedla, že si neholí podpaždí. Sama na sebe také prozradila, že nepoužívá deodorant.

Keira Knightley: Beth je tak sexy

Rebelka, která se netají svou lesbickou orientací a vztahem s transsexuálem, je navíc zapálenou bojovnicí za práva homosexuálů a také oddanou feministkou.

Proto odsuzuje módní řetězce, které podporují ideál superštíhlých žen. "Homosexuálové, kteří pracují v módním průmyslu a chtějí, aby ženy vypadaly jako barbíny nevědí, jaké je to být ženou," rozčiluje se.

Mezi její přítelkyně a obdivovatelky patří modelka Kate Moss nebo herečka Keira Knightley, která se nechala v jednom z rozhovorů slyšet, že Beth Ditto má úžasnou postavu.

"Při vystoupení najednou začala odkládat oblečení. Pozorovala jsem, jak se svléká, a hlavou se mi honilo: Ó Bože, ta ženská je tak sexy. Má to nejúžasnější tělo, jaké jsem viděla," ocitoval britskou herečku server DailyMail.co.uk.

 

Právě se děje

před 48 minutami

Čína oznámila sankce proti USA, míří i na amerického senátora Rubia

Čína v pondělí ohlásila sankce proti americkým představitelům a organizacím. Jde o reciproční opatření za americké sankce vyhlášené minulý týden proti čínským představitelům, kteří jsou podle USA odpovědní za utlačování menšinových Ujgurů v Číně.

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí oznámila, že mezi těmi, jichž se budou restrikce týkat, je také republikánský senátor Marco Rubio.

USA minulý týden ohlásily sankce proti čtyřem čínským představitelům, kterým postih znemožní získat vízum pro cestu do USA a jejichž případný majetek v USA bude zmražen. Mezi sankcionovanými se ocitl předseda komunistické strany v provincii Sin-ťiang, kde žijí Ujgurové. Podle odhadů OSN zadržuje Čína až milion příslušníků této muslimské komunity v táborech. Čína však tábory označuje za střediska odborného vzdělávání a popírá obvinění ze špatného zacházení s osazenstvem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy