Stokilová zpěvačka Beth Ditto nafotila akty

Stokilová zpěvačka Beth Ditto nafotila akty
Zpěvačka Beth Ditto
Zpěvačka Beth Ditto
Zpěvačka Beth Ditto
Zpěvačka Beth Ditto
Foto: Report
Report
18. 2. 2009 9:30

Zpěvačka indie rockové skupiny The Gossip se nechala vyfotit nahá na obálku britského magazínu Love. Březnové číslo je podle šéfeditorky Katie Grand věnované skutečným křivkám skutečných žen, které ale nejsou obvykle považovány za vzor krásy. Rebelka, která se netají svou lesbickou orientací a vztahem s transsexuálem, je navíc bojovnicí za práva homosexuálů a také feministkou. Proto odsuzuje módní řetězce, které podporují ideál superštíhlých žen.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 40 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy