reklama
 
 

SOUTĚŽ Michael Bublé v Praze. Buďte u toho zdarma!

9. 12. 2013 15:43
Nabízíme třikrát dva lístky na koncert Michaela Bublého

Soutěž - Jedna z největších hudebních hvězd současnosti, kanadský pop-jazzový zpěvák Michael Bublé míří poprvé do České republiky. Svědkem české koncertní premiéry tohoto swingaře bude 24. ledna příštího roku O2 Arena.

Můžete na koncertě být zdarma! Deník Aktuálně.cz nabízí třem výhercům po dvou vstupenkách na pražskou premiéru Michaela Bublého. Soutěžit lze do úterý 10. prosince. Výhercům vstupenky zašleme poštou, nebo si je můžou vyzvednout na recepci Aktuálně.cz v Dělnické ulici 12, v Praze-Holešovicích.

Michael Bublé prodal více než 45 milionů alb. Přes dva miliony diváků navštívilo jeho poslední turné. Zahájení jeho letošního s názvem To Be Loved Tour si jen v Londýně nenechalo ujít přes 170 tisíc lidí.

Trojnásobný držitel Grammy a mnohonásobný vítěz Juno Awards se narodil 9. září 1975 v Burnaby v Kanadě. V dětství prý netoužil po ničem jiném, než se stát hokejistou. Jeho druhou vášní byla hudba. Od šestnácti let vystupoval v nočních barech, účastnil se a vítězil v talentových soutěžích, sbíral zkušenosti před televizní kamerou a jako jednadvacetiletý vydal své první album BaBalu. To ale, stejně jako jeho další dvě nezávislé nahrávky, zůstalo širší veřejností takřka bez povšimnutí.

V roce 2000, kdy už stál před rozhodnutím opustit i tento svůj sen, přišel kýžený zlom, kdy byl představen producentovi Davidu Fosterovi, který spolupracoval například s Madonnou, Michaelem Jacksonem i Whitney Houstonovou. Prvním výsledkem jejich spolupráce bylo album Michael Bublé, které spatřilo světlo světa 11. února 2003 a stalo se "jedničkou" v Austrálii a na Novém Zélandě, v Kanadě, Anglii či Itálii se umístilo v první desítce a kromě několika multiplatinových prodejních ocenění vyneslo interpretovi první Juno Awards (kanadskou obdobu Grammy).

O dva roky později uvedl Bublé na trh desku It's Time, se kterou obsadil prakticky celou Evropu, kde se prodaly dva z celkem šesti milionů kopií tohoto alba. Následovala další a před začátkem léta se Bublé se svým zatím posledním albem To Be Loved rozjel na světové turné, které zahájil deseti vyprodanými koncerty v Londýně a pěti v Dublinu. Po právě probíhající sérii čtyřiceti vystoupení ve Spojených státech se počátkem nového roku do Evropy vrátí na další tři desítky koncertů.

autor: Kultura | 9. 12. 2013 15:43

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama